Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем при работа на Мареа 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем при работа на Мареа 1.6

    Колеги здравейте,имам странен проблем с мотора на Мареа 1.6.След диагностика направена от колегата ВО се оказа неработещ инжектор на 2 цилиндърИнжекторът бе подменен,но никаква разликамотора все едно работи на 3 цилиндара.Взех друга бобина-работеща и отново никаква разликаСвещите са чисто нови NGK,кабелите са здрави.Подменения инжектор при замерване работи коректноПриемам всякакви идеи и някой да ли се е сблъсквалс подобен проблем.Колата няма газ и никога не е имала.Предварително благодаря.

    #2
    Въпросният инжектор получава ли управление ? Не се занимавай със смяна на каквото ти падне, търси проблема във връзката ЕКУ - инжектор. Това е най-вероятната причина за отчитане на грешка в инжектора от ЕКУ. Прегледай буксата на ЕКУ за нагорели пинове или клатещи се такива - демек разпоени. Проблема е някъде там.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      аз пък те съветвам да се обърнеш към този който ти е правил диагностика,не вярвам да не ти оправи колата,просто имам доста добри отзиви за него

      Коментар


        #4
        и все пак-бобина-неработеща,кабел,свещ,инжектор,изгорял клапан.това всичко се установява след нужните измервания,не си мисли ,че като си сложил нещо втора употреба и то ще работи,ама някой си ти бил казал,хайде стига мазохизъм

        Коментар

        Working...
        X