Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навигация и телефон за Крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Навигация и телефон за Крома

    Някой запознат ли е дали се предлага диска с навито за БГ при Крома фейслифт ? Също така, модела на телефона и каква е процедурата по издаването на картата ? Опитах с карта на глобул, която след изваждането от входа, блокира. Посъветвах се с търговския си представител но и тя не успя да каже каква е причината и дали може да се подкара като цяло. Предложи да звънна на call center-а и те ще ми кажат, но трябва да знам модела на телефона ... каквото и да означава това ...Поздрави.ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Диска се предлага, цената е 400 евро. Аз съм с клонирана карта и нямам ядове.
    207 тиква автомат
    новокромаджия 2.4 печка

    Коментар


      #3
      pplk написа:
      Диска се предлага, цената е 400 евро. Аз съм с клонирана карта и нямам ядове.
      Тази цена предполагам е от официалния представител. Афтърмаркет предлага ли се ?Какво представлява клонираната карта ?

      Коментар


        #4
        Разбрах за клонираната карта. За съжаление Глобул не предлагат клонинг на карти. Ти предполагам си на някой от другите оператори. Според агента в кол центъра на Глобул, трябва да стане просто с поставяне на каквато и да било карта (на който и да е оператор) и системата трябва да тръгне. Но при мен се получи следното:- след поставяне на две различни карти (М-тел и Глобул) в слота ми изписва, че няма поставена карта или е грешно поставена и дава някаква грешка.Какъв може да е проблема ?

        Коментар


          #5
          Не мога да ти помогна, колега, съжалявам.
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            #6
            Някой поне да каже дали знае точния модел на навигацията с телефонната система ?

            Коментар


              #7
              Извади я от конзолата и прочети. Има лепенка с модел, сериини номера и т.н. На Magneti Marelli е. Внимавай да не я разкачиш от кабелите, че след това ще ти иска код. Ако нямаш картата с кодовете, отиваш в АИ и си я купуваш срещу 80 кинта. Ако някога навигацията е подменяна, ще си платиш 80 кинта и няма да получиш карта. Веселба!
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                #8
                Малко ъпдейт. Всичко е ОК с телефона, но когато ме търсят, не ми излиза кой ме търси, независимо дали съм запазил номера в указателя или картата. Пише "Anonymous"Някой някакви идеи ?

                Коментар


                  #9
                  Колега и на моята когато ме търсят, не ми изписва кой е(Глобул). А за "навито" ако не си намерил диск пиши да ти дам координати да ти направят.

                  Коментар


                    #10
                    hondacbr написа:
                    Колега и на моята когато ме търсят, не ми изписва кой е(Глобул). А за "навито" ако не си намерил диск пиши да ти дам координати да ти направят.
                    Клонирана карта ли използваш ?До колкото съм запознат, Глобул не предлагат такава услуга, поне до преди 4-5м, или визираш, че само когато те търсят от Глобулски номер, не ти излиза.p.s. Имаш лично за координатите.

                    Коментар


                      #11
                      Никой ли не е запознат с казуса ?

                      Коментар


                        #12
                        СИМ карта

                        dolarcho написа:
                        Малко ъпдейт. Всичко е ОК с телефона, но когато ме търсят, не ми излиза кой ме търси, независимо дали съм запазил номера в указателя или картата. Пише "Anonymous"Някой някакви идеи ?
                        Как си се справил?Имам Крома 2008, но отвора е голям за СИМ-а, а ако поставя цялата не влиза??

                        Коментар


                          #13
                          Режи стърчащото. Само чипът е важен.

                          Коментар


                            #14
                            Re: СИМ карта

                            martinch написа:
                            dolarcho написа:
                            Малко ъпдейт. Всичко е ОК с телефона, но когато ме търсят, не ми излиза кой ме търси, независимо дали съм запазил номера в указателя или картата. Пише "Anonymous"Някой някакви идеи ?
                            Как си се справил?Имам Крома 2008, но отвора е голям за СИМ-а, а ако поставя цялата не влиза??
                            За какво говорите по дяволите?!?Отвор?Има си носач, в който слагаш стандартна сим карта, и поставяш носача в отвора.Ако имаш само отвор, трябва да си намериш отнякъде пластмасовия носач. Дай снимка, че нещо на мен ми се объркаха понятията.Ето така изглежда, СИМ-картата се поставя в пластмасовия носач, който е от дясната страна на дисплея, горе. Натиска се квадратното бутонче, носачът излиза, поставяте сим-картата (няма как да се сложи грешно) и го пъхате обратно. След 5 секунди телефонът вече има обхват.

                            Коментар


                              #15
                              dolarcho написа:
                              Малко ъпдейт. Всичко е ОК с телефона, но когато ме търсят, не ми излиза кой ме търси, независимо дали съм запазил номера в указателя или картата. Пише "Anonymous"Някой някакви идеи ?
                              Вероятно този, който те търси си е скрил номера?!? При мен всичко си е наред. Изписва си или име, ако е вкарано в указателя, или само номер.

                              Коментар

                              Working...
                              X