Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почистват ли се с нещо крушките?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Почистват ли се с нещо крушките?

    Здравейте. Взех си Night Breaker Plus H1 - 30 лева, но какъв съм си смотан взех и ги пипах с ръце, да не споменавам, че и 2-те ги ударих по 1 път в ламарината, докато ги слагах. Едната я центрирах точно на върха, дето е някакъв смешен. Иначе светят. Въпроса е дали се почистват и с какво? Само с някаква носна кърпичка става ли ?
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    Re: Почистват ли се с нещо крушките?

    qnkov написа:
    Здравейте. Взех си Night Breaker Plus H1 - 30 лева, но какъв съм си смотан взех и ги пипах с ръце, да не споменавам, че и 2-те ги ударих по 1 път в ламарината, докато ги слагах. Едната я центрирах точно на върха, дето е някакъв смешен. Иначе светят. Въпроса е дали се почистват и с какво? Само с някаква носна кърпичка става ли ?
    Аз съм чувал със спирт. Идеята е да се махне пот и т.н. от крушката след като си я пипал, а и спиртът се изпарява бързо и няма проблем.

    Коментар


      #3
      Халогенните лампи са с балон от кварцово стъкло. Мазнините от пръсти по стъклото /след като се нагрее/ създават слабо място и балона може да експлодира. Почиства се със спирт - етилов или метилов и се чака да изсъхне.

      Коментар

      Working...
      X