Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Връзване на туба/буфер към заводско радио на Grande Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Връзване на туба/буфер към заводско радио на Grande Punto

    Здравейте колеги,някой дали е свръзвал към заводското радио, което няма изход за чинчове, усилвател и респективно туба/буфер?Четох, че се слага някакъв адаптер и се връзва към канала на задните колони, но не ми е много ясно от къде да си купя адаптора, какъв точно трябва да бъде? Също имам въпрос относно кабел с 3 пина, който ми трябва за да ползвам заводската функция на радиото, AUX. От къде мога да си купя такъв кабел с пина от едната страна за да се върже към радиото и мъжки 3.5мм aux за свръзване към mp3 player, телефон и т.н.Предварително благодаря за помощта!

    #2
    Колега, AUX кабела го има в ebay, по спомени струва към 6-7-8 паунда, демек около 20 лева. Ако имаш нужда от помощ за поръчката пиши Виждал съм едно друго нещо, което според мен има повече смисъл. Голямо е колкото кутия цигари и се свързва към изходите за цд-чейнджър на гранде пунтото и ти позволява да включваш усб флашки, карти с памет и предполагам и 3.5мм вход също има. Ако се интересуваш ще ти го потърся, беше около 100 лева някъде. За буфера, повечето усилватели имат специален вход ако вземаш сигнала от този за колоните, а не директно от суб-изхода на цд-то. Ако твоя усилвател няма такъв вход предполагам има такива адаптери допълнително.

    Коментар

    Working...
    X