Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен проблем с радиото в колата!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен проблем с радиото в колата!

    Здравейте,имам следния проблем : паля колата,карам си и след 2 мин угасва радиото ,след малко отново се включва ,след това отново изгасва и след това се включва и започва да работи нормално без да угасва !Имам чувството ,че като загрее колата и радиото се оправя :D !Днес забелязах друго - в момента в който радиото се изключи и включи ,натиснах спирачката за момент и пак угасна (радиото),след това отново се включи и пак натиснах спирачката и пак угасна,след това отново така (това всичко се случва за времето в което чаках на светофара )!След това потеглих карах още около 7 - 8 км,вече не ми правеше никакъв проблем независимо дали спирам или карам непрекъснато!Дано да сте ме разбрали ,защото е много идиотско ! Благодаря предварително ! Радиото е http://www.sony.bg/product/ich-usb/cdx-gt474um , а колата е Темпра!Надявам се някой да може да даде някакъв съвет!Благодаря предварително !
    Fiat Tempra 1,6mj

    #2
    Мини утре на среща на форума да го разгледаме, може да го разгадаем. Не е лошо да провериш точките за маса по автомобила, да ги почистиш и стегнеш хубаво.

    Коментар

    Working...
    X