Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сензор за дъжд и аларма - Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сензор за дъжд и аларма - Fiat Stilo

    Здравейте колеги, имам Фиат Стило 1.6 16V 2001 3 врати, при всяко палене ми дава rain sensor failure и alarm fault. Но колата няма нито аларма, нито такъв сензор, предполагам е сменян софтуера. Та въпроса е как мога да излъжа компютъра и да не ми дава тези грешки? Също така знаете ли предвидени ли са в ел. инсталацията кабели за аларма и сензор за дъжд при положение, че колата заводски е без тях, и къде се намират. Или трябва да се пипа в самия компютър?

    #2
    Възможно е да е сменян предния прозорец и затова да ти дава тази грешка за сензора :D

    Коментар


      #3
      Не е от предния прозорец,поне аз като купих стилото,си бях с сензор за дъжд,но при докарването са сцепили стъклото,и разбира се аз пара не давам за счупен жам,смениха ми го за тяхна сметка,и естествено няма вече сензор(не че ми трябва),но не съм имал никакъв проблем с изписване на грешки..CHECK OK..и газ.
      Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

      Коментар


        #4
        Ще прескоча до Ямбол в сервиза им, когато намеря време, да видя какво ще ми кажат там.

        Коментар

        Working...
        X