Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа 1,6/ 16V- проблем с аларма при висока скорост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа 1,6/ 16V- проблем с аларма при висока скорост

    Здравейте! Имам въпрос за Фиат Мареа 1,6/16V,1997 г.. При скорост над 120 км.ч. се включва аларма чрез високоговорителите за аудио системата, предупреждаваща за висока скорост. Как мога да я премахна?
    По- добре малък, но твой и отпред, отколкото голям, но чужд и отзад!

    #2
    За пръв път чувам за таквоз нещо!Съмнява ме, че е слагано допълнително.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Re: Фиат Мареа 1,6/ 16V

      hanggliding написа:
      Здравейте! Имам въпрос за Фиат Мареа 1,6/16V,1997 г.. При скорост над 120 км.ч. се включва аларма чрез високоговорителите за аудио системата, предупреждаваща за висока скорост. Как мога да я премахна?
      Намираш къде е инсталирана и режеш кабелите. Редактирай си заглавието на темата, за да отговаря на правилата на форума, моля!

      Коментар


        #4
        Мда, фабрично няма такова чудо. Може накой от предишните собственици да е ръчнал някое GPS-че нейде...
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #5
          Като варианти къде да търсиш, погледни при бушоните и в жабката откъм пасажера, като свалиш капачето, което се намира отгоре вътре в самата жабка.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар

          Working...
          X