Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко крушки има в таблото на мареа 1.8?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко крушки има в таблото на мареа 1.8?

    Някой знае ли колко крушки има в таблото на Мареа 1.8,защото съм решил да си сложа едни диодни ламБи,че вече няколко пъти ми изгарят крушки,ама не се сетих да преброя крушките като свалях таблото.В краен случай ще разглобявам и броя,но ми се иска да знам колко да си купя и направо да сменям,а не да раглобявам още няколко пъти.
    Fiat Marea 1.8 16v HLX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI

    #2
    Аз не помня колко имаше, но мога да проверя в техн. описание. А това и ти го можеш.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #3
      Ами аз преди да пусна темата си дръпнах едно ръководство на руски от тук,гледах четох ама не можах да открия подобна информация,сигурно го пропускам някъде щом го има,сега пак ще погледна.Ако кажеш къде да гледам доста ще ме улесниш и ще имам да черпя.
      Fiat Marea 1.8 16v HLX
      Hyundai Terracan 2.9 CRDI

      Коментар


        #4
        Брой!
        Прикачени файлове
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #5
          aз ги искарах 31 ама може и да съм пропуснал някои, ама те не ти трябват всички щото някои не са активни за твоя модел/таблата са унифицирани/
          Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
          Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

          Коментар


            #6
            Благодаря много и аз ги изкарах 31,утре отивам да ги купувам,пък и да останат няколко не е проблем все ще им намеря място,че и в пепелника са същите,тъкмо ще сменя и тях.
            Fiat Marea 1.8 16v HLX
            Hyundai Terracan 2.9 CRDI

            Коментар


              #7
              Аз ли нещо не се ориентирам или тук ги няма ламБите за чека на светлините (когато имаш изгоряла крушка) .... Нали става въпрос за Мареа?
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                #8
                campain написа:
                Благодаря много и аз ги изкарах 31,утре отивам да ги купувам,пък и да останат няколко не е проблем все ще им намеря място,че и в пепелника са същите,тъкмо ще сменя и тях.
                Абе, я си свали таблото и ходи да си купиш крушки че да не се окаже че вътре са три модела, пък не съм сигурен дали ти се дават 20лв. за крушки. Просто свали таблото, премери ги, провери ги и тогава с мостра от изгорелите купувай. А за пепелника си пригосви пинсета, става супер бързо и лесно
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  veselin10 написа:
                  Аз ли нещо не се ориентирам или тук ги няма ламБите за чека на светлините (когато имаш изгоряла крушка) .... Нали става въпрос за Мареа?
                  туи табло и аз го гледах в мануала на Мареа пък наистина ги няма нито за отворени врати нито за изгорели крушки/в средата на таблото в купом 5 лампи малки/
                  Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                  Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                  Коментар


                    #10
                    Лампите за чека са светодиоди, затова не са отбелязани на схемата.

                    Коментар


                      #11
                      S_BANKOV написа:
                      Абе, я си свали таблото и ходи да си купиш крушки че да не се окаже че вътре са три модела, ...
                      Тшшш, а ве виж, че пише, че са еднакви ламБетата, бре, ко са прайш сега...
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар


                        #12
                        sok1 написа:
                        S_BANKOV написа:
                        Абе, я си свали таблото и ходи да си купиш крушки че да не се окаже че вътре са три модела, ...
                        Тшшш, а ве виж, че пише, че са еднакви ламБетата, бре, ко са прайш сега...
                        И аз така знам че вътре са еднакви и даже теб бях питал за размера и като смъкнах моето табло вътре тея дето са за осветлението на таблото бяха други, ама къв размер и модел не помня. Че се наложи два пъти да сглобявами иразглобявам щот ме ръзеше да ходя пеша до магазина.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          Ами де да знам,може и да има различни,ама няколко пъти ми изгаряха крушки за различни неща и всичките бяха еднакви,та затова сметнах,че всички са едни и същи.Не ми се искаше да свалям два пъти един път да ги броя и гледам,един път да сменям,но щом трябва ще го напрявя,че нали не било добре да се кара без табло.Ей такива ми изгаряха Едит.Крушките са 21,като има 10 празни места.Става въпрос за крушки като тея на снимката и всичките са еднакви,а вътре на платката какво има не знам,че ме достраша да разглобявам там,а и без това искам да сменя тези които са отвън.
                          Fiat Marea 1.8 16v HLX
                          Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                          Коментар


                            #14
                            Крушките току що ги смених с диоди и стана досто добре.Сега остава вече да се надявам,че по малко ще горят от обикновенните лампички.
                            Fiat Marea 1.8 16v HLX
                            Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                            Коментар

                            Working...
                            X