Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не мога да подкарам телефона на Stilo Abarth.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не мога да подкарам телефона на Stilo Abarth.

    Здравейте,имам проблем с телефона на Fiat Stilo Abarth. По-точно не ми чете сим картата, която поставям (пробвах с две различни карти). Някакви съвети от какво може да е?Дали не е нужно някакво разкодиране?

    #2
    да, трябва да се разкодира

    Коментар


      #3
      Не винаги е нужно разкодиране. Пиши кво точно ти изписва и как слагаш картите. При мен всичко си върви добре и също по-някога дава грешка

      Коментар


        #4
        Пробвах да поставя сим картата по всякакъв възможен начин, но винаги ми изписва грешка. (Sim card missing or incorrectly inserted.)

        Коментар


          #5
          от къде е внесен звяра ? :D

          Коментар


            #6
            Така пробва ли?
            Прикачени файлове
            Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

            Коментар


              #7
              Пробвах, но също се появява грешката.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Може да е тъпо,но ако имаш възможност пробвай и с Мтел прима.И ако на първата снимка е положението на която опитваш да знаеш,че картата поставена правилно в гнездото почти не се вижда.
                Прикачени файлове
                Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                Коментар


                  #9
                  Има прогрес. Глобулска сим карта тръгна /трябвало е да я вкарам още малко навътре/, но се появи друг проблем . Когато вкарам номер за да набера и натисна слушалката, тогава се появява Call in progress за около секунда и се скрива. Освен това не иска да ми намери оператор, изписва ми в едното поле FIND и дотам. Пробвах от настройките ръчно намиране, но ми излиза Error creating list of operators! Някакви идеи?
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Някой може ли да каже ориентировачна цена, на този тъч панел, ако реша да го търся втора ръка и да го монтирам на стилото вместо панела с оригиналното радио с което съм, какви пари струва горе долу?

                    Коментар


                      #11
                      Аз имам същата навигация ,но всеки път като я пусна и Cd-то започва от първата песен.Може ли да се направи по някакъв начин да почне от тази до която е стигнало,понеже е малко изнервящо всеки път да почва отначало
                      Stilo 1.9 JTD 115

                      Коментар

                      Working...
                      X