Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ксенон и сигнал за радио

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с ксенон и сигнал за радио

    Здравейте колеги, искам да ви попитам за съвет как да отстраня един досаден проблем който се състои в следното, а именно като карам с пуснати ксенонови фарове имам смущения в приема на радиото като изключа ксенона всичко се оправя и хващам радио прекрасно, обаче пусна ли фаровете пак радиото на места почва да пръщи. на какво се дължи това според вас?
    Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

    #2
    докато не смениш ксеноните(или само стартерите) или да сложиш обикноведни крушки оправия няма да има,незнам дали няма да стане с някакви филтри
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      nsn написа:
      докато не смениш ксеноните(или само стартерите) или да сложиш обикноведни крушки оправия няма да има,незнам дали няма да стане с някакви филтри
      Може и от ксеноните да е но аз съм с тези ксенони трета година и сега за първи път ми правят подобен проблем
      Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

      Коментар


        #4
        Да, смяна на баластите. Може и да е само от единия, пробвай чрез вадене на бушона. Новите ги пробвай на място. На мен ми пращи десния, който е т. нар. "slim", уж голямата работа, ама...

        Коментар


          #5
          Само смяна на баластите, при афтърмаркет радио се получава при некачествени баласти, щото нямат филтри на входа на антената, иначе с оригиналното радио проблема почти не се получава
          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

          Коментар


            #6
            Почти не се получава, но СЕ получава. Мога да го докажа в моята кола. Вадя бушона на слим-баласта и радиото става уникално чисто. Това смущение ми пречеше много на навигацията, която ползвах като ФМ-трансмитер. Което пък ме подтикна да си изкарам AUX-кабелче.

            Коментар

            Working...
            X