Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли Браво '99 с чейнджър?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли Браво '99 с чейнджър?

    здравейте колеги,имам следното питане има ли браво 99г.модел с фабрично монтиран ченджар ,защото си монтирах такъв и ми прави впечатление че по павета е смърт брои ми всяко паве с прекъсване , иначе през другото време е страхотен ,сложил съм го под задната седалка но дали седи там незнам ако някои колега има на бравото си да каже каде 6те е най-добре да седи1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение.

    #2
    Re: ченджар за браво

    ceco300 написа:
    здравейте колеги,имам следното питане има ли браво 99г.модел с фабрично монтиран ченджар ,защото си монтирах такъв и ми прави впечатление че по павета е смърт брои ми всяко паве с прекъсване , иначе през другото време е страхотен ,сложил съм го под задната седалка но дали седи там незнам ако някои колега има на бравото си да каже каде 6те е най-добре да седи
    Еб@си дългото изречение. Направо се задъхах докато го прочета. Добре, че има чат запетаи та да си поемам дъх. )) Чейнджъра, колега, стои там където го сложиш и ти е най-удобно. До колкото знам фабрично е или под пасажерската седалка или в багажника. Надявам се не мислиш, че чейнджър на 13+ години ще работи без проблем??
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Re: ченджар за браво

      ясно ще си направя регистрация в форума по българска филология

      Коментар


        #4
        Re: ченджар за браво

        ceco300 написа:
        ясно ще си направя регистрация в форума по българска филология
        Не мисля, че е нужно да си правиш там регистрация, но щом смяташ, че ще ти е полезно.... Отделно мисля, че ти отговорих на въпроса от темата...!?
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар

        Working...
        X