Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

с какво устройство се закачат колите фиат брава 96-2001г ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    с какво устройство се закачат колите фиат брава 96-2001г ?

    Здравейте, извиянвам се първо ако се повтаря темата.Искам да попитам с какво OBD II се закача фиат браво брава и марея за тази година която съм посочил дайте повече инфо като някакъв и софтуер драйвери дали иска това устройство препоръчайте нещо да си купя, искам да закача моята кола към компютъра си и да видя живи данни от датчиците ?

    #2
    Аз ползвам Visa Uniscan със съответният адаптер. Досега не съм попадал на автомобил от тези години, който да не се е закачил. А от посочените съм връзвал мисля всички възможни двигатели без проблем.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      Vag com за двигателя и абс и elm 327 за всичко останало ,софтуер Фиат еку скан сега се казва мултиекускан иначе ето ти линк където пише всичко:http://www.multiecuscan.net/SupportedVehiclesList.aspx

      Коментар


        #4
        kiriluz1 написа:
        Vag com за двигателя и абс и elm 327 за всичко останало ,софтуер Фиат еку скан сега се казва мултиекускан иначе ето ти линк където пише всичко:http://www.multiecuscan.net/SupportedVehiclesList.aspx
        да имаме този вид устройство vag com но със софтуер FiatECUScan3.6 не иска да го подкара на ком едно порта после имаше и други оказания в нета кабела не беше фабричен с едни жици го подкарвахме и вече се съмнявам че да не би да е от него за това исках да питам дали някой е пробвал и по новото устройство което си мисля че е ELM 327 и да купя преходника от 16 към 3 и да видя тогава дали ще стане. благодаря и чакам други изказвания който някой е закачал и да обясни дали ще се получи римерно с http://prodavalnik.com/obd-ii-interf...obili-i6282883 с това устройство

        Коментар


          #5
          Re: с какво устройство се закачат колите фиат брава 96-2001г

          mishonibg написа:
          Здравейте, извиянвам се първо ако се повтаря темата.Искам да попитам с какво OBD II се закача фиат браво брава и марея за тази година която съм посочил дайте повече инфо като някакъв и софтуер драйвери дали иска това устройство препоръчайте нещо да си купя, искам да закача моята кола към компютъра си и да видя живи данни от датчиците ?
          Дай повече инфо за двигател и година на производство. Ти не си посочил година на производство, а си посочил период на производство.
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #6
            Re: с какво устройство се закачат колите фиат брава 96-2001г

            Stefanaki написа:
            mishonibg написа:
            Здравейте, извиянвам се първо ако се повтаря темата.Искам да попитам с какво OBD II се закача фиат браво брава и марея за тази година която съм посочил дайте повече инфо като някакъв и софтуер драйвери дали иска това устройство препоръчайте нещо да си купя, искам да закача моята кола към компютъра си и да видя живи данни от датчиците ?
            Дай повече инфо за двигател и година на производство. Ти не си посочил година на производство, а си посочил период на производство.
            извинявам се за което мислех че всичките от тази година са едни и същи значи модела моя е 1.6/16V 10.01.2001 182A4.000 76kW 103 коня също и 1998 г пробвахме с уред VAG COM CABLE 409.1 OBD2 II но не успяхме разбрах от друг колега че важното е скороста на ком порта да е малка и с програма мултискан ние с моя прител се засилихме да купуваме ЕLM 327 но разбрах от друг колега от форума че нестава за нашите модели.Все пак ще пробваме така и ще споделин дали е станало но това пак ще да е съботка и неделя когато имаме време на спокойствие засега събираме информация благодаря предварително.

            Коментар


              #7
              Тази която е с три пинов кабел не става с елм. Другата която е 2001 г най-вероятно е с обд букса(16 пинова) долу под бушоните в ляво на волана тя може би става с елм, но и двете със сигурност се чета с ваг ком. Трябва да се намали латентноста на порта на 1, в страницата на мултиекускан е обяснено.

              Коментар


                #8
                Не съм виждал Bravo, Brava, Marea с 16 пинова букса, може би последните Marea 2004-та са с такава, но едва ли в БГ има от тях.
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар

                Working...
                X