Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свързах акумулатора наобратно!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свързах акумулатора наобратно!?

    Моля помогнете. Става дума за фиат брава 1.6,1600, 98’Опитах се да сложа акумулатора наобратно тоест "+""-" и успях някакси, но не дадох на контакт. Резултат от това нямам радио и часовник. Всичко друго работи перфектно и колата върви както преди. Светлините работят и всичко. Проверих бушоните под кормилото и бяха наред. Какво бихте ме посъветвали? Какво друго може да е? Има ли друг бушон на самото радио, който може да е изгорял следствие на късото? Моля ми помогнете ми, направих грешка, че не полгеднах + и -, свикнал съм винаги да пасват.Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: ПОМОЩ! СВЪРЗАХ АКУМУЛАТОРА НАОБРАТНО!!!

    alboqnskiq1 написа:
    Моля помогнете. Става дума за фиат брава 1.6,1600, 98’Опитах се да сложа акумулатора наобратно тоест "+""-" и успях някакси, но не дадох на контакт. Резултат от това нямам радио и часовник. Всичко друго работи перфектно и колата върви както преди. Светлините работят и всичко. Проверих бушоните под кормилото и бяха наред. Какво бихте ме посъветвали? Какво друго може да е? Има ли друг бушон на самото радио, който може да е изгорял следствие на късото? Моля ми помогнете ми, направих грешка, че не полгеднах + и -, свикнал съм винаги да пасват.
    да има предпазител - свали го предпазителя се намира отзад :D

    Коментар


      #3
      Би ли ми уточнил къде точно отзад е това? Трябва да вадя радиото ли? КАК става тази манипулация? Малко съм индианец :D

      Коментар


        #4
        alboqnskiq1 написа:
        Би ли ми уточнил къде точно отзад е това? Трябва да вадя радиото ли? КАК става тази манипулация? Малко съм индианец :D
        Хау червени братко на Винету.Бледоликия брат иска да каже, че бушона се намира отзад на радиото.Ето тук в средата на страницата има рисунки по монитора /снимки/ как се вади вълшебната кутия пускаща гласове/радиото/http://www.bravo-guide.co.uk/ice.htm

        Коментар


          #5
          Благодаря на u_bo за ценната информация. Желая ти много безпроблемни пътувания с тази италианска кола. Благодаря и на Борисов също и ако си този , за който те мисля ти желая още един мандат и да довършиш автомагистрала "Хемус"

          Коментар


            #6
            С тоя мандат изтрепа рибата!!! А за Хемус си прав - и аз искам най-сетне да я довършат.

            Коментар


              #7
              предпазителя е отзад на самото радио 10 А

              Коментар


                #8
                Re: Свързах акумулатора наобратно!?

                alboqnskiq1 написа:
                ...Резултат от това нямам радио и часовник. Всичко друго работи перфектно и колата върви както преди.
                Късметлия си, на мен на времето ми беше изгоряло и динамото.
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #9
                  кола

                  Не е дал на контакт колегата за това се е спасил има бушон виж него на радиото може и на жиците да има допълнително зависи как е свързано
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    u_bo написа:
                    alboqnskiq1 написа:
                    Би ли ми уточнил къде точно отзад е това? Трябва да вадя радиото ли? КАК става тази манипулация? Малко съм индианец :D
                    Хау червени братко на Винету.Бледоликия брат иска да каже, че бушона се намира отзад на радиото.Ето тук в средата на страницата има рисунки по монитора /снимки/ как се вади вълшебната кутия пускаща гласове/радиото/http://www.bravo-guide.co.uk/ice.htm
                    Ех много са смях
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар


                      #11
                      alboqnskiq1 написа:
                      Благодаря на u_bo за ценната информация. Желая ти много безпроблемни пътувания с тази италианска кола. Благодаря и на Борисов също и ако си този , за който те мисля ти желая още един мандат и да довършиш автомагистрала "Хемус"
                      ха-ха-ха не съм Аз :D , но и аз се смях от сърце в продължение на 15 минутиколега има ли развитие по въпроса , отстрани ли проблема?

                      Коментар


                        #12
                        Да разкарах бушона и сложих нов. Всичко е перфектно и радиото работи. На мой гръб ли се смеете толкова?! Благодаря за помоща

                        Коментар


                          #13
                          Не, не, колега. Това си е форумски хумор. Колегата u_bo се е изказал в твоя стил, е, малко хуморискично, но важното е, че помощТа помогна. (Определителен ЧЛЕН). Да не се засегнеш сега. радвам се, че радиото тръгна.
                          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                          Коментар


                            #14
                            lhristov написа:
                            Не, не, колега. Това си е форумски хумор. Колегата u_bo се е изказал в твоя стил, е, малко хуморискично, но важното е, че помощТа помогна. (Определителен ЧЛЕН). Да не се засегнеш сега. радвам се, че радиото тръгна.
                            Подкрепям Просто се смях за индянеца , но щом си го признаваш не може да си такъв ... ЛЕКА и БЕЗ аварийна.
                            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                            Коментар

                            Working...
                            X