Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колеги помагаите радиото работи само на контакт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: колеги помагаите радиото работи само на контакт

    mehanoveca написа:
    колеги днес ми монтираха ново цд в оторизиран сервиз и от тогава то свири само когато е на контакт ключа и когато запаля мотора оригиналното си свиреше винаги как да го оправя
    Е така и не каза каква марка е устроуството което си закупил????
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #17
      Re: колеги помагаите радиото работи само на контакт

      galinchooo написа:
      mehanoveca написа:
      колеги днес ми монтираха ново цд в оторизиран сервиз и от тогава то свири само когато е на контакт ключа и когато запаля мотора оригиналното си свиреше винаги как да го оправя
      Е така и не каза каква марка е устроуството което си закупил????
      Pioneer DEH-X3500UI

      Коментар


        #18
        понеже искам да си направя радиото да работи само с поставен ключ в к.к., но без контакт, демек слагаш ключа даваш контакт и връщаш на началното положение и радиото си работи, а след като извадиш ключа от к.к. радиото да спира, та въпросът ми има ли кабел от к.к. който да подава 12в при поставен ключ? става дума като при голф 4-ките

        Коментар


          #19
          Re: колеги помагаите радиото работи само на контакт

          mehanoveca написа:
          galinchooo написа:
          mehanoveca написа:
          колеги днес ми монтираха ново цд в оторизиран сервиз и от тогава то свири само когато е на контакт ключа и когато запаля мотора оригиналното си свиреше винаги как да го оправя
          Е така и не каза каква марка е устроуството което си закупил????
          Pioneer DEH-X3500UI
          няма такива изисквания да работи през контакт за да важи гаранцията.....нещо са те качили на върбата....спокойно може да се върже да работи постоянно..няма да има никаква консумация.....единственото изискване е да е монтиран в оторизиран сервиз!!!
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар

          Working...
          X