Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с подгрев на огледало Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с подгрев на огледало Стило

    Здравейте,Днес сутринта установих,че огледалото от към шофьора не подгрява.Възможни причини,бушон или изгорял реотан?Другото си работи...
    Fiat Punto 1.1,55hp,1996г.
    Opel Meriva 1.6 i 16V (101 Hp) AT 2005г.
    ex.Fiat Stilo 1.6''16V''103hp,2003г.
    ex.Alfa Romeo 156,1.8"16V"144hp,2000г.
    ex.Fiat Brava 1.9,JTD,105hp,1999г.

    #2
    1. теглиш мануала на колата и гледаш кой е предпазителя или търсиш моя тема, къдети за по-лесно съм описал всичките предпазители.2. ако е здрав сваляш огледалото, само стъклото и с уред мериш дали отива напрежение до него3. ако отива напрежение - мериш нагревателя дали е здрав.4. ако е изгорял , тичаш до евро07 или друг магазин и взимаш ново стъкло ~20ина лева бяха преди време5. ако съм помогнал черпиш на някоя среща на форума п.с. с 5 се шегувам
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Не изключвайте като възможност и прекъснат кабел в гофрата на вратата.

      Коментар


        #4
        Колега Емzo, по точка 2 - би ли обяснил по-подробно как се сваля само огледалото(стъклото)?
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #5
          Напъва се, от управлението го местиш в крайно долно положение и се напъва.На щипки е и е пипкава работа да не се счупят Препоръчвам да е в по-топло време.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Re: Проблем с подгрев на огледало Стило

            flogic написа:
            Здравейте,Днес сутринта установих,че огледалото от към шофьора не подгрява.Възможни причини,бушон или изгорял реотан?Другото си работи...
            Подгрева на задното стъкло и дясното огледало подгряват ли. Огледалото движи ли се? Ако не работят подгрева и друго тгледало си провери пластините на вратата на багажника.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Благодаря, Емzo, както винаги полезен.При мен като че ли и двете не работят. Иначе се движат и нагряването на задното стъкло работи.Препоръчваш по-топло време, ма то като се стопли, за какво ми е тоя подгрев тогава? Шегувам се разбира се. Ще пробвам при първа възможност.
              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                1. теглиш мануала на колата и гледаш кой е предпазителя или търсиш моя тема, къдети за по-лесно съм описал всичките предпазители.2. ако е здрав сваляш огледалото, само стъклото и с уред мериш дали отива напрежение до него3. ако отива напрежение - мериш нагревателя дали е здрав.4. ако е изгорял , тичаш до евро07 или друг магазин и взимаш ново стъкло ~20ина лева бяха преди време5. ако съм помогнал черпиш на някоя среща на форума п.с. с 5 се шегувам
                Мерси колега.Събота или неделя ще се позанимавам с огледалото.Задният нагревател си работи ,както и другото огледало.Моторчето на огледалото си работи иначе
                Fiat Punto 1.1,55hp,1996г.
                Opel Meriva 1.6 i 16V (101 Hp) AT 2005г.
                ex.Fiat Stilo 1.6''16V''103hp,2003г.
                ex.Alfa Romeo 156,1.8"16V"144hp,2000г.
                ex.Fiat Brava 1.9,JTD,105hp,1999г.

                Коментар

                Working...
                X