Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как работи Чека на Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как работи Чека на Пунто МК2

    колеги искам да ви споделя едно мое проучване за това как работи Чек-а на Пунто МК2 тествал съм с махане на крушка габарити-Предни и Задни -чека светва след включване на Габарит и проблем с някоя крушка, чека не работи за осветлението на Номерастопове-при даден контакт и натискане на спирачката Чек-а светва при проблем с някоя крушка, чека не се влияе от 3-тия стоп фар за мъгла отзад- при стартиране на двигателя Чек-а светва при проблем с тази крушкачека не следи другите крушки като:предни фарове -Къси,Дълги,Халогенимигачи -предни,задни,странични при много от случаите чека може да светне и от неправилна крушка прилагам снимка с пояснение коя крушка каква е и с каква мощностмоля Модераторите да заключат темата и да я преместят на подходящо място
    Прикачени файлове
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    #2
    На български не можем ли да го получим? Аз нямам Пунто и не ме вълнува изобщо, но ако имах - нямаше да разбера нищо, защото не знам на какъв език е дори.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      На български не можем ли да го получим? Аз нямам Пунто и не ме вълнува изобщо, но ако имах - нямаше да разбера нищо, защото не знам на какъв език е дори.
      ами ще го напиша на български езика е руски цялото ръководство е на Руски и това е извадено от тамПС: вече изпълнено :D
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар

      Working...
      X