Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за ЕЛМ 327 и софтуеър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за ЕЛМ 327 и софтуеър

    Имам въпросния кабел и искам да го свържа към автомобил , който НЕ Е ФИАТ, става дума за Ситроен С4. Въпросът ми е по скоро принципен, а не толкова за конкретен автомобил. В случая търся безплатна програма (Лексия не е опция)До колкото разбрах това може да стане и с универсална програма с име ЕЛМскан или нещо такова.Някой работил ли е с такъв софтуер? Интересувам се и от къде мога да го намеря (безплатно).Моля и за препоръка на друг такъв софт, стига разбира се някой да знае.Моля модераторите да не трият поста, пиша тук,защото вярвам, че тук ще се намери кой да помогне.Предварително благодаря!
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    #2
    Re: Въпрос за ЕЛМ 327 и софтуеър

    Alex_RT написа:
    Имам въпросния кабел и искам да го свържа към автомобил , който НЕ Е ФИАТ, става дума за Ситроен С4. Въпросът ми е по скоро принципен, а не толкова за конкретен автомобил. В случая търся безплатна програма (Лексия не е опция)До колкото разбрах това може да стане и с универсална програма с име ЕЛМскан или нещо такова.Някой работил ли е с такъв софтуер? Интересувам се и от къде мога да го намеря (безплатно).Моля и за препоръка на друг такъв софт, стига разбира се някой да знае.Моля модераторите да не трият поста, пиша тук,защото вярвам, че тук ще се намери кой да помогне.Предварително благодаря!
    Не съм сигурен дали ще се вържеш с тоя кабел изобщо, за тия френските си има софт наречен КЛИП с него ще стане.За конкретния ЕЛМ софт, не съм чувал честно казано.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      КЛИП-а е за Рендетата, за Цитронадите е Лексиа.Както и да е, пробвай със Сканмастер Елм и ако стане- стане.П.с. може да стане и да ти показва абсурдни данни, да не се шашкаш
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Виж дали не става с DDT2000 За рено и нисан става със сигурност, за ситроен не съм сигурен но мога да видя довечера.

        Коментар


          #5
          Ако elm-a ти е блутут ползвай torque pro за андроид. трябва да става за тая кола.Отделно си инсталирай и допълнението torque scan за да можеш да гледаш и живи данни от колата.

          Коментар

          Working...
          X