Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупена ръчка на мигачите, как се сваля? Мареа ТД1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупена ръчка на мигачите, как се сваля? Мареа ТД1.9

    Счупи ми се ръчката на мигачите и фаровете и реших да сваля от един друг фиат но не разбирам цял пакет ли е и със чистачките от другата страна и как трябва да го изкарам.
    Прикачени файлове
    Ludacris - Whats Your Fantasy

    #2
    Комплект е. Трябва да свалиш волана.Редактирах заглавието на темата за по-голяма яснота.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      После лесно ли се откача ?
      Ludacris - Whats Your Fantasy

      Коментар


        #4
        Лесно се откача, държи я една скоба която се сваля .Като погледнеш зад самата механика ще видиш една скоба малко прилича на тези с които се захващат маркучите , болта с които е захваната е шестограм , след като го отвиеш механиката е свободна и може да се извади.
        Fiat Marea 1.8i 1998 г. Gazova uredba
        Lancya Lybra 1.8i SW 1999 г. gazov injekcion

        Коментар


          #5
          Преди да свалиш геврека ЗАДЪЛЖИТЕЛНО откачи клемата на акумулатора, за да няма захранване. В противен случай рискуваш да запише грешка на възглавницата !
          Play Golf ,but not drive golf!!!
          Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
          C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

          Коментар


            #6
            Миналата събота сменях същото лостче.Може да се смени само то без никакъв проблем.Колата ми е от подписа, но не вярвам да има разлика като гледам снимката.
            STILO 115 MULTIWAGON 2003

            Коментар


              #7
              в този ред на мисли искам да попитам на браво, като дръпнете лоста за чистачките към вас, освен пръскалките включват ли се и чистачките понеже при мене само пръска отделно трява да пускам чистачките

              Коментар


                #8
                Аз съм с Брава SX при мен НЕ се включват чистачките мисля., че при колите с по-високо оборудване се включват.
                Play Golf ,but not drive golf!!!
                Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                Коментар


                  #9
                  Не се включват чистачките с пърскалките. Не зависи от оборудването. Направено е да не тръгват на сухо, за да не драскат стъклото.
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #10
                    при пунтото си се включват и чистачките, отначало ми беше мноого неудобно, но вече му свикнах.

                    Коментар

                    Working...
                    X