Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми с аудио системата на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблеми с аудио системата на Стило

    Здравейте,Само аз ли мисля, че ситемата на Фиат не струва. Според мен това е най-глупавата система за музика, която някога съм ползвал.Става въпрос за Фиат Стило с навигация и CD changer.Колата е страхотна и нямам никакви забележки, но не успях да повярвам какво "нещо" са сложили вътре:1) Няма никакъв смисъл от Changer, след като не чете mp32) Трябва през 1 месец да чистя лазера на диска, който е над навигацията3) Песните не могат да се превъртат4) При всяко спиране, дискът започва от първа песен. Що за идиотщина?!?! Искам да запазя заводската система, но това ме дразни адски много и е абсолютно безсмислено!Какво е вашето мнение за Nav+ и т.н...Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    ПОЗДРАВИ

    #2
    3. могат,могат4. няма такова нещоАко иде реч за чейнджъра.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Значи в случаят аз съм идиот Може ли малко помощ по точка 3 и 4 ?
      ПОЗДРАВИ

      Коментар


        #4
        Превъртва се песните на чейнджъра с бутоните за превъртване , а при спиране и пускане , песента си почва, откъдето е била спряна.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          като задържа бутоните то прескача на следващата песен, а не я превърта. можеш ли да ми кажеш ти как превърташ?аз, като изключа колата или спра системата и я включа отново, дискът почва от песен 1.
          ПОЗДРАВИ

          Коментар


            #6
            кола

            Вземи си инструкция за модела СД и по ще се оправиш На нали и на други марки има от същата фирма СД
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              По 1- колата ти е произведена 2001 или 2002 ра. Къде си виждал авто уредба с MP3 по това време.По 2-Както казах колата ти 11-12 годишна. Като е нова със сигурност не е трябвало да се чисти, но нищо чудно да се е амортизирал лазера или лещите и затова да е по чувствително на боклуци.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                Здравей infineon,колата ми е произведена краят на 2004, а дискът, който е над навигацията чете mp3, но проблемът е , че не мога да превъртам напред и назад дадена песен и, че след всяко спиране на системата тя започва от песен 1, което също е дразнещо, особено като имам диск с над 100 песни.
                ПОЗДРАВИ

                Коментар


                  #9
                  Пак уточнявам , че написаното от мен по-горе е за чейджъра, управляван от радиото, не от НАВИто.Тегли и чети:http://www.fiatforum.com/downloads.php?do=file&id=5
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    juliangun написа:
                    Здравей infineon,колата ми е произведена краят на 2004, а дискът, който е над навигацията чете mp3, но проблемът е , че не мога да превъртам напред и назад дадена песен и, че след всяко спиране на системата тя започва от песен 1, което също е дразнещо, особено като имам диск с над 100 песни.
                    колега като си пуснеш някое радио и изгасиш аудио системата,след пускането и на същото радио ли е или на друга чистота(има ли памет)
                    Bravo 1.9d 97г

                    Коментар


                      #11
                      От navi-то не можеш да превърташ.Отиваш директно на следващата песен.
                      Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                      Коментар


                        #12
                        При мен бяха махнати още като взех колата. На мястото на навигацията си вградих моя си, с тъч, на мястото на чейнджъра сложих касетофона.Ако си с вградения бас в багажника като мен, става жестока музика. Аз поне съм много доволен.Само идея.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          GTipo, каква сложи на негово място? Каква навигация, действат ли командите от волана, има ли карти за нея, лесно ли се монтира и не на последно място колко ти излезе Благодаря за идеата
                          ПОЗДРАВИ

                          Коментар

                          Working...
                          X