Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за еърбега на Стилото!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за еърбега на Стилото!

    Колеги, здравейте!Компютърът на Стилото ми дава грешка за Еърбега, след диагностика се оказа се, че проблема в кантара на седалката на шофьора, грешката не може да се изчисти. Понеже продавам колата искам да ви попитам дали знаете майстор, който може да ми изчисти грешката от компютъра евентуално или да ми постави такова реленце, което лъже комп-а, че на седалката има постоянно човек. Става дума за София! Нямам възможност да купувам нито нова седалка нито нов кантар, а като цяло нямам и желание, искам само да се отърва от колата, скъпа ми е поддръжката й!Мерси на всички отзовали се!
    Fiat Stilo 1,9 JTD '02

    #2
    Потърси тема за ремонта на въпросния проблем, някъде имаше вариант с решение с някакви резистори, не зная дали оправя проблема и възглавницата ще работи или само гаси лампата.
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      Колега,мислил ли си ,че като я продадеш на следващият може да не се отвори air bag,не е ли по-добре да му кажеш за проблема,така съвеста ще ти е по-чиста
      STILO-2003-115 HP-JTD Power
      Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

      Коментар


        #4
        Така е

        dianko dimitrov написа:
        Колега,мислил ли си ,че като я продадеш на следващият може да не се отвори air bag,не е ли по-добре да му кажеш за проблема,така съвеста ще ти е по-чиста
        Колега, абсолютно си прав затова, само че като видят хората, че светка еърбега и се дърпат, а аз достатъчно пари вложих в тази кола, за да я поддържам и като ми светне тоя еърбег и всички си мислят, че е прецакана. Истината е, че колата не е лоша, просто не ми е по джоба, но за съвест няма какво да говорим, аз съвсем честно казвам какво съм й правил, но всичко се дърпат, вече имам чувството, че искат да бъдат излъгани, честно!
        Fiat Stilo 1,9 JTD '02

        Коментар

        Working...
        X