Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ изчезна ми дисплея на километража

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ изчезна ми дисплея на километража

    Помощ изчезна ми дисплея на километража. Мареа 1.9 тд 100 . От къде да почна да търся колеги. Много е тъпо така не знаеш колко навърташ

    #2
    Уважавам Българския ЕЗИК и се гордея ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН до :krasio_79bs-МОДЕРАТОР

    Коментар


      #3
      Изгоряла ти е крушката. Ето чети -> Сваляне на табло на Браво - кратко ръководство . Купи си крушки, и ги смени всичките. Също така, не давай на контакт, при разкачено табло.Успех.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Щом се гордееш ,с езика си го употребявай и спазвай правилата на форума.Форума има търсачка и ако я ползваш ще откриеш доста теми с подобен на твоя проблем.ЦЪК
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Че този дисплеи с крушка ли е ужасНамерих буквата ч Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

          Коментар


            #6
            Здравейте, имам Фиат Мареа 98г. първа регистрация. Имам я от около 8г. но от няколко месеца нещо странно се случва с тази кола.1. Когато застудя времето ми отказа алармата и сега мога да я заключвам само с ключа(централното работи.) Преди когато се е случвало това откачах акумулатора за 12ч. и всичко се оправяше но не и сега.2. Километража ми изведнъж показа 700 000км. и3. От няколко дена големия и малкия километраж изгасват (не от подсветката а просто ги няма) и малкия се нулира в допълнение с това, че стрелката на километража пада до нула или се качва хаотично.4. Не знам това дали е свързано но като работи на място за секунда две все едно прекъсва и оборотите се качват.Всичко това само за няколко месеца а до този момента не съм имал никакви подобни проблеми. Някакви идеи или предположения?Благодаря предварително.

            Коментар

            Working...
            X