Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с елпрозорец и стрелки за температура и бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с елпрозорец и стрелки за температура и бензин

    Здравейте ще съм много благодарен ако някои ми даде съвет какво да правя. Имам пунто 1,2 пълна инжекция с климатик След като го взех и от Пловдив до Търново ми хвърли вода смяна на датчик за температурата и сега го карам така Не ми изхвърля вода но вентилатора отваря преди червеното ако съм на фарове в червеното. Забелязах че десния прозорец се отваря бавно и само ако държа копчето след като се затвори започва да се отваря левия и свети лампата за фарове а стрелките на температурата и бензина скачат на горе. Помощ Незнам дори на какъв майстор да отида в Търново

    #2
    с

    И да добавя като я взех и беше откраднато касетофончето стърчаха само жици и я дадох на един майстор да и сложи друго

    Коментар


      #3
      Re: проблем с елпрозорец и стрелки за температура и бензин

      petko_dimow написа:
      Здравейте ще съм много благодарен ако някои ми даде съвет какво да правя. Имам пунто 1,2 пълна инжекция с климатик След като го взех и от Пловдив до Търново ми хвърли вода смяна на датчик за температурата и сега го карам така Не ми изхвърля вода но вентилатора отваря преди червеното ако съм на фарове в червеното. Забелязах че десния прозорец се отваря бавно и само ако държа копчето след като се затвори започва да се отваря левия и свети лампата за фарове а стрелките на температурата и бензина скачат на горе. Помощ Незнам дори на какъв майстор да отида в Търново
      Във В.Търново има човек от клуба,колегата stenli,работи точно в бранша,пиши му на ЛС...освен това кара Пунто.
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        благодаря

        благодаря за инфото ЛС сигурно е лична страница но не знам как да я намеря още съм нов

        Коментар


          #5
          ЛС=лично съобщение,втория надпис/бутон отдолу-натискаш-пишеш-пращаш...Успех !
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #6
            Този форум е голяма работа Благодаря

            Коментар


              #7
              petko_dimow написа:
              Този форум е голяма работа Благодаря
              Форума е точно за това, за хората които се нуждаят от инфо... и т. н. !!!

              Коментар


                #8
                проблем

                разбра се какво е масата под таблото. а за вентилатора половината радиатор не работи

                Коментар


                  #9
                  Да, тая маса-а-а! Доста хора се оплакват от нея. А за радиаторчето е кофти, трудна е смяната.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X