Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неработещи предни леви говорители.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неработещи предни леви говорители.

    Добър ден!Вчера забелязах, че не ми работят предните леви говорите (на таблото и на вратата), тази на таблото се чува съвсем леко, а на вратата въобще, това го установих, когато настроих сд-то да изкарва звука от предната лява страна. Мисля, че аз съм разбутал нещо, като си вадех СД-то, защото кабелите, които влизат в него въобще не ми вдъхват доверие ("кърпени са" са с изолирбанд). Някой може ли да ми даде схема как се свързва сд-то(кой кабел за кое е и къде влиза), че въобще ме няма в тези неща. Също така, ако имате други предположения ще се радвам да ги чуя. Колата е от подписа ми.
    Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

    #2
    Шибни един шамар на вратата близо до колоната, ако не се оправи с това свали СД-то и си прегледай връзките и по възможност ги направи с клеми.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Метода с удрянето не работи :D Мисля да пробвам някое друго СД и да давидя дали работят с него, ако проработят значи е от СЦ-то ми.
      Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

      Коментар


        #4
        Тонколоната е заминала.......Сменяй!
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар


          #5
          Долу на вратата може ли да се сложи някоя друга колона, която е същият размер или трябва да бъде фиатска?
          Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

          Коментар


            #6
            Може да се сложи и друга марка(не Нокиа каквито са оригиналните), но се съобрази с височината на говоритела, за да не опира. Колкото до проблема, провери си кабелите, които минават по гуменото гофре от колонката към вратата. Също така погледни и буксата на самата колонка. Може да я пръснеш с контактен спрей.
            Fiat Bravo 11'97
            1.4 12V A/C

            Коментар

            Working...
            X