Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

букса комбинирано реле

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    букса комбинирано реле

    Здравейте колеги Днес се рових по кабелаците на баба яга и взех че скъсах един кабел влизащ в буксата към която е включено комбинираното реле. Опитах да извадя пластинките за да запоя кабела отново но не става. вътре самата пластина опира в нещо и не се вади. Някой имал ли е такъв проблем? сигурно има някакъв начин за вадене. Понеже не можах да снимам ползвам снимка на колега от форума. с червеното съм посочил буксата. не релето а буксата е проблема. Благодаря на отзовалите се колеги. :D
    Прикачени файлове
    F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
    F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

    #2
    Издърпа ли на ляво червения правоъгълник? Имам предвид откачи ли буксата от релето или просто си отскубнал кабела?
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      Alex_RT написа:
      Издърпа ли на ляво червения правоъгълник? Имам предвид откачи ли буксата от релето или просто си отскубнал кабела?
      откачих релето и след това отскубнах кабела, но клемата остана вътре в буксата. Има едни червени стопери, които стягат буксата да не излизат кабелите. Откачих и тях но пак не излиза. Движи се малко в леглото, но не излиза. Сигурно има някакъв чоп, който го държи но не се вижда нищо. Ако не мога да го изкарам за да го въстановя ще купувам такава букса от моргата с по дълги кабелчета и ще правя външни спойки, но този вариант не ми харесва и съм го оставил за най накрая.
      F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
      F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

      Коментар


        #4
        мисията е изпълнена. с тънка отверка става. има два чопа които запират, но става.
        F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
        F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

        Коментар

        Working...
        X