Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на езика на който говори бордовия компютър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на езика на който говори бордовия компютър

    Здравейте колеги.От скоро съм собственик на Фиат Гранде Пунто 1,4 16V Sport и искам да сменя езика на който ми говори бордовия компютър (езика е Немски,а аз искам да бъде Английски).Някой може ли да ми каже как да го сменя?
    Fiat Grande Punto 1.4 16V 95hp

    #2
    Има меню/бутон МОДЕ и 2бутона със стрелки/.На Стило се намира от ляво на арматурното табло,но на Пунто не го знам къде е точно.Предполагам,че е и на него там някъде.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #3
      Ако става дума за Говоримия а не за надписите .Ще ти трябва може би set up диск,поне така е при Стило.
      Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

      Коментар


        #4
        Разгледай този сайт http://www.blueandme.net/blueandme/index.aspx#/home/

        Коментар


          #5
          Благодаря Ви колеги и най вече на vaskopa. На сайта www.blueandme.net намерих каквото ми трябваше.Вече "говорим" на един език с колата .Всичко на този сайт е написано много подробно и обяснено много добре.Още веднъж благодаря.
          Fiat Grande Punto 1.4 16V 95hp

          Коментар


            #6
            И моята беше на немски. Падна голямо търсене по чужди форуми докато попаднах на този сайт. За съжаление не намерих когато телефона е свързан през блутута как да изписва контактите от телефона на кирилица. Наложи се да си пренапиша всички контакти на латиница. Някой има ли идея как да стане че да изписва контактите на кирилица?

            Коментар


              #7
              здравейте колеги понеже в този сайт постнат по горе неможах нещо да се оправя на кромата като на стилото ли и се сменя езика ? говоря за езика на компютъра на таблото на който пише а не като колегата с пунтото да говори

              Коментар

              Working...
              X