Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

имам въпрос по таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    имам въпрос по таблото

    здравейте нз даи трява да тук да пиша ,но искам да попитам на таблото има едни копченца 2 в дясно и 2 в ляво говоря там където е километража ,и като натисна в дясно горното ми излизат някакви километри ,пише ми 300 км като натисна пак ми пише 11,5 л/кмпосле ми пише часове и изобщо нз какво е това пиша от името на приятеля си надявам се не се сърди Благодаря на всеки който ми отговори

    #2
    Хайде сега да поиграем на играта "Познай колата!" пък отговора сам ще се пръкне Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      аз залагам за пунто мк2

      Коментар


        #4
        и аз :D там ти пишат километрите на колата километрите от последното зануляване километрите коите ще минеш с горивото в резервоараи разхода ти в който е КМ/с литър гориво едното копче от дясно е за компютъра (това дето писах горе)другото е за настроика на Часаот ляво са за вдигане и сваляне на Фраовете (ел. регулиране)
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          110% пунто 2М/у другото на тях трябва да рисувани символи ?Ама виж това че показва колко ще минеш с горивото в резервоара не го знаех...А как го изчислява? по уреда на таблото или ?
          Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

          Коментар


            #6
            Марто написа:
            110% пунто 2М/у другото на тях трябва да рисувани символи ?Ама виж това че показва колко ще минеш с горивото в резервоара не го знаех...А как го изчислява? по уреда на таблото или ?
            ми ако не се бъркам с нещо е така ми изчислява го по уреда и по средния разход ама колко е верно не се знае ПС: до колегата пуснал темата дръпни сер. ръководство и го разгледай има интересни неща
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              утре ще опитам да видя дали ще стане

              Коментар


                #8
                Здравейте, Изписва ми "Service Expired" на таблото с един гайчен ключ под надписа.Мога ли да си карам така и как мога да го махна?Колата ми е фиат пунто 2004.Благодаря ви.
                Sometimes good things fall apart so better things can fall together." -- at Port of Civitavecchia, Roma-Italy.

                Коментар


                  #9
                  Можеш да си караш така, ако не те дразни. Това е знак, че са изминали 10 000 км (примерно), откакто показанието е нулирано при предишното обслужване. Подсеща те, че е време за периодично обслужване - смяна на мясло, филтри, дрън-дрън... На някои коли се нулира с комбинация от бутони, на други - с помощта на диагностичен софтуер. На конкретния модел - някой с такова ще каже как става.

                  Коментар

                  Working...
                  X