Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ксенон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с ксенон

    Здравейте и честита нова година.Проблема е,че когато стартирам ксенона ми се нулира дневният километраж и с него се връща и общият .Ходих в сервиз,пуснаха ми отделна инсталация на ксенона към акумулатора с релета и бушони,но ефекта беше за кратко и сега един път се нулира,един път не.В сервиза казаха,че проблема според тях е в самото табло с уредите.Моля ви някой ,ако има идея какъв е проблема да каже,защото така не става да я оставя.Благодаря предварително.Колата е Фиат Мареа 1,6 1998г.
    Fiat Marea 1,6 16 v (ex)
    Fiat Stilo 1,9 Jtd 116 hp.

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=51941
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      Опитайте да преместите баластите.Проблемът е, че твоите са боклук, който по време на работа хвърля смущение както в ефир така и по кабелите.Сравнително чест проблем е това, потърси...
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Ако можеш да намериш нови баласти тези ги махай,ясно е че ти правят келяф.Наскоро видях едни които са плалмасови и много тънки,колегите да кажат дали са хубави. Аз съм с обикновените метални и нямам проблеми.
        FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

        Коментар


          #5
          Колеги препоръчайте някой читав ксенон да не е от 30 лева де... :D H1 става дума )
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #6
            Ibiza написа:
            Колеги препоръчайте някой читав ксенон да не е от 30 лева де... :D H1 става дума )
            Че на Димитровградския от 30лв какво му е .
            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

            Коментар


              #7
              tomsan написа:
              Ibiza написа:
              Колеги препоръчайте някой читав ксенон да не е от 30 лева де... :D H1 става дума )
              Че на Димитровградския от 30лв какво му е .
              Трепти и нулира километража, иначе е чук :D Слим баластите (пак от 30лв) също нулират километража, а може и аз да съм карък...

              Коментар


                #8
                Не си. Тия прехвалени SLIM - такива смущения хвърлят, че се плаша. Моя още не са го нулирали, но за сметка на това като слушам радио и включа късите - все едно влизам в тунел, така се смущава радиото. С не-СЛИМ-а нямам този проблем. Некак си не ми е удобно да напиша от кой точно го купих тоя слим, уж много добър, от по-скъпите... абе я сиктир!

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Не си. Тия прехвалени SLIM - такива смущения хвърлят, че се плаша. Моя още не са го нулирали, но за сметка на това като слушам радио и включа късите - все едно влизам в тунел, така се смущава радиото. С не-СЛИМ-а нямам този проблем. Некак си не ми е удобно да напиша от кой точно го купих тоя слим, уж много добър, от по-скъпите... абе я сиктир!
                  В този ред на мислите аз свалих моя ксенон от Мареата. Беше Луксима със слим баластите. Никога не е правил някакви смущения. Явно китайската фабрика е имала някакъв качествен контрол на изхода, или е просто чиста доза късмет.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    Аз затова си взех ФЕТ (или ФАТ ) , и да чукна на дърво проблеми нямам. Кусура е, че трудно се намира място.
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X