Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

PIONEER MVH-350BT мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    PIONEER MVH-350BT мнения

    Колеги решил съм да си направя коледен подарък, спрял съм се на този плейър PIONEER MVH-350BT (както се вижда в заглавието). Интересно ми е какви са ви мненията, ако някой има този модел нека сподели. Блазни ме и това, че е съвместим с IPod-IPhone, както и функцията за телефон(хендсфрее). Поздрави!
    Прикачени файлове
    Fiat Brava TD100

    #2
    Re: PIONEER MVH-350BT мнения

    spooni написа:
    Колеги решил съм да си направя коледен подарък, спрял съм се на този плейър PIONEER MVH-350BT (както се вижда в заглавието). Интересно ми е какви са ви мненията, ако някой има този модел нека сподели. Блазни ме и това, че е съвместим с IPod-IPhone, както и функцията за телефон(хендсфрее). Поздрави!
    Mи то от доста време я има тая фукнция но нетиго препоръчвам Блутута изтощава телефона и дарпа яко ток ще слушаш 10 песни и тряа си зареждаш телефона.Същото е и през кабела за слушалките към АUX ... Можеш да си решиш проблема ако си земеш и зарядно в колата като пускаш музика телефона да ти се зарежда Ама продалжителното ползване на 3G модем или блутут води до загряване на батерията яко и от зареждане пак грее.Абе повече е за газария не много удачно , но все пак Твое си е решението .Успех
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Защо приказвате глупости колеги не знам.Щяла да пада батерията.Дрън дрън...Хубав е пайнера взимай смело.Ще го ползваш за разговори без проблем.Микрофона му е супер.Има само два малки недостатъка.Много сложни ги правят вече с това меню тяхното и с постоянно вкл. демо.Ако не изкл. демо режима от менюто няма да може да изключваш плеъра на 100%.Ще ти остава да свети постоянно и да ти върти разни щуротии на екрана.2рото кофти нещо е че микрофона е отделен и трябва да се прекарва.Иначе като машина е шестица.Сони имат същия модел,менюто е лесно и микрофона е вграден в панела....и е с 60лв по евтино....DSX-A50BT.Който и да вземеш няма да съжаляваш.П.С.И в двата вариянта ще трябва да минеш през мен да го монтирам за да ти важи гаранцията.хахаНа пайнер е задължително на сонито препоръчително......Успех в избора
      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

      Коментар


        #4
        Така колеги, да поясня че причината за да си харесам точно този плейър, е че разполам с IPhone, колкото до падането на батерията, осъществябането на връзката м/у телефона и плейъра става посредством кабела за синхронизация през USB-то, което от своя страна е съчетано със зареждането на батерията, така че това не ме притеснява. Притеснява ме дали Bluetooth-a на IPhone ще разпознае този на плейъра? Защото както знаем IPhone разпознават само устройства от марката Apple. Относно свързването, колега Галинчо моля да не се обижда, но досега винаги съм си свързвал Плейърите сам и гаранцията ми е важала. Просто си спестявам парите за услугата, ако тя е безплатна добре, но едва ли .
        Fiat Brava TD100

        Коментар


          #5
          Разбирам те колега.Ти си знаеш най добре.НО специално за пайнер е задължително.Иначе 2 години гаранция която дават отпада ако си го сложиш сам.Пише си го в гаранцията( точка 4).А естествено че монтажа се заплаща.То има ли нещо дето да не се заплаща.Ако можехме така да се редим и на колонките за гориво без да плащаме.Или да работим без заплати......Блутута ще се върже,няма ядове....и плеъра е хубав...
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар


            #6
            Какво значение има дали имаш айфон или другфон? Имаш 3.5 стерео-вход, имаш USB, в него се предполага, че можеш да вкараш каквато и да е флаш-памет, а за какво ти е тоя блутуут, щом имаш 3.5 и на телефона и на радиото? Няма ли подобен модел без блутуут и без айфон-дрън-дрън? Ще струва по-малко със сигурност. Освен ако айфоня не е толкова специален, че не може да се зарежда от друго, освен от хардуер, проектиран специално за айфон?

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Какво значение има дали имаш айфон или другфон? Имаш 3.5 стерео-вход, имаш USB, в него се предполага, че можеш да вкараш каквато и да е флаш-памет, а за какво ти е тоя блутуут, щом имаш 3.5 и на телефона и на радиото? Няма ли подобен модел без блутуут и без айфон-дрън-дрън? Ще струва по-малко със сигурност. Освен ако айфоня не е толкова специален, че не може да се зарежда от друго, освен от хардуер, проектиран специално за айфон?
              Оги неслучайно споменах "айфоня", защото всеки с такъв се е сблъсквал с проблема, да прати или получи какъвто и да е фаил от "другфон",а въпроса ми беше дали ще има проблем при свързването му с блутуута на плейара. Както каза колегата Галинчо проблем няма да има.Колкото до друг подобен плейър без блутуут и ала-бала, обърнах внимание и на този PIONEER MVH-150UI. Разликата с цената на другия е около -100лв. Незнам дали това, че е Пайнер е достатъчно за да очаквам добро качество на звука от плейър за 130лв. нямам големи очаквания, но със съгурност ще е по добро от сегашният ми.
              Прикачени файлове
              Fiat Brava TD100

              Коментар


                #8
                Блутута му е за хендсфри колега.Да го ползва за говорене през плеъра.Много е удобно.Изписва номера които те търси на дисплея и вдигаш и затваряш от плеъра.и чуваш отсрещната страна на тонколоните..Само да не си с жената в колата и да ти звънне някоя чужда булка.Тогава глътваш дръвчето.....но като цяло е удобство ако често пътуваш с колата.
                FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                Коментар


                  #9
                  Тва чудо с блутута,ако се чува като ЛГ то на Имортъла... Оно се чува все едно имам връзка с орбиталната станция МИР. Не знам той как ме чува,ама аз винаги разбирам че е в космоса(капата).
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    krasio_79bs написа:
                    Тва чудо с блутута,ако се чува като ЛГ то на Имортъла... Оно се чува все едно имам връзка с орбиталната станция МИР. Не знам той как ме чува,ама аз винаги разбирам че е в космоса(капата).
                    Хихихихихихи....то ЛГ-то пак е добре...Ами сега изкараха и тъндър с Блутуд хенсфри...Там ако знаеш какво се чува..Звук от сондата на Марс.....мале мале...Пайнер,сони,жвц нямат ядове с блутута.Перфектно се чува.ЛГ-то имат пародия на Блутуд хендфри.Но си ги купуват хората де.Ядове няма....
                    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                    Коментар


                      #11
                      Т.е. двата плейъра са абсолютно идентични, като изсключим функцията блутуут? Така ли Галинчо?
                      Fiat Brava TD100

                      Коментар


                        #12
                        ДАммм..Напълно еднакви.Единият е по скъп заради Блутут системата.Имай предвид че една читава Блутут система на Парот е около 300лв.А това ти е 2 в 1.Споменах ти по горе че има сони с 60лв по евтино.Ако те притесняват парите.Блутута му е перфектен пак и звука е огън....Пак има възможност за управление на IPOD и IPFONE.И е с S-MOSFET крайно стъпало.Малко по мощно и криви по малко...4 по 52Whttp://www.technomarket.bg/products/09122351/sony-dsx-a50btВсичко опира до каквото ти харесва на външен вид..
                        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря за мениеята и съветите!!! Весели празници!!! Закупя ли някой от продуктите ще се похваля задължително
                          Fiat Brava TD100

                          Коментар


                            #14
                            spooni написа:
                            ogi28b написа:
                            Какво значение има дали имаш айфон или другфон? Имаш 3.5 стерео-вход, имаш USB, в него се предполага, че можеш да вкараш каквато и да е флаш-памет, а за какво ти е тоя блутуут, щом имаш 3.5 и на телефона и на радиото? Няма ли подобен модел без блутуут и без айфон-дрън-дрън? Ще струва по-малко със сигурност. Освен ако айфоня не е толкова специален, че не може да се зарежда от друго, освен от хардуер, проектиран специално за айфон?
                            Оги неслучайно споменах "айфоня", защото всеки с такъв се е сблъсквал с проблема, да прати или получи какъвто и да е фаил от "другфон",а въпроса ми беше дали ще има проблем при свързването му с блутуута на плейара. Както каза колегата Галинчо проблем няма да има.Колкото до друг подобен плейър без блутуут и ала-бала, обърнах внимание и на този PIONEER MVH-150UI. Разликата с цената на другия е около -100лв. Незнам дали това, че е Пайнер е достатъчно за да очаквам добро качество на звука от плейър за 130лв. нямам големи очаквания, но със съгурност ще е по добро от сегашният ми.
                            Цитирам цялото, че от телефона ми е трудно да трия. Пращането на файлове става по друг протокол който е различен от протокола за "свободните ръце". Така че за свързването едва ли ще има проблеми, но знае ли човек какво са решили от Епъл. Все пак да не забравяме, че те решават как ще използваш телефона си, а не ти. Може да има нужда от специален ай-блутуут на цена 239 лв... Но пак ти казвам - щом имаш възможност за връзка с кабел - ще си го включваш и пак имаш същата функционалност - звук през уредбата на колата, микрофон - на телефона, музика - през плеъра на айфоня. Освен ако не държиш специално да изпращаш музикалния поток по блутуут, ама дали тоя ай-телефон поддържа такова нещо е друг въпрос. Само че ако пуснеш един FLAC - увисваш, може би.Надявам се да не ме разбереш неправилно, но мисля, че може да спестиш 50-100 лв за блутуут и с парите да си купиш кабел "3.5 М / 3.5 М" за 2.20 от Бриколажа и пак ще е същото. Иначе моделчето е готино. И по-евтиното, ако е с MOSFET - екстра.

                            Коментар


                              #15
                              По-евтиният модел също е с Мосфет, това за 3,5М жака не ме блазни толкова, защото го имам като екстра на сегашното ми СиДи, което всъщност е ДВД-Ниппон, купено поради други обстоятелства преди няколко години. Това което ми допада е ЮСБ-то и Ай-Под,Фон функцията. Ще помисля тези дни и ще реша. Наистина в момента не ми се дават такива пари, като се има в предвид покупката на други подаръци, а и пътуванията които ме очакват. Но пък подобно нещо не се купува всеки ден, така че поне като купувам нещо да си заслужава. Но както казах ще си помисля...
                              Fiat Brava TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X