Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за избор на CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ориентирай се към марки от ранга на Alpine, Pioneer, Clarion, Kenwood, това ми е съвета. За конкретен модел според джоба
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #17
      batproho написа:
      Ориентирай се към марки от ранга на Alpine, Pioneer, Clarion, Kenwood, това ми е съвета. За конкретен модел според джоба
      Ок. Благодаря за съветите на всички

      Коментар


        #18
        m.parushev написа:
        batproho написа:
        Ориентирай се към марки от ранга на Alpine, Pioneer, Clarion, Kenwood, това ми е съвета. За конкретен модел според джоба
        Ок. Благодаря за съветите на всички
        ///ALPINE няма да збъркаш JVC ,Kenwood са история старите паинери се доказаха няма какво да говодя ама май тея новите на смешните цени не си праят парите , Sonyto почва да отпада , вапрки ,че и аз съм с Sony CDX GT222 Xplod ... средна хубост и усилвател да едно тъндарче гледам чистак ново за 140 лева в сайта им на бридже RMS 280w 1 канал
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #19
          m.parushev написа:
          Значи да се ориентирам евентуално към тези - Alpine 120R и Pioneer 4300UB?
          Отиваш на място и си избираш, в всеки техномарке или технополис могат да ти пуснат да чуеш всеки плеър! това са марките alpine pioneed clarion

          Коментар


            #20
            аз съм с Pioneer Pioneer DEH-1400UB и съм много доволен супер звук ( като от оригинални колонки ) малко играчка настройките ама се правят..
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар


              #21
              на мен от тези два модела ми допада Pioneer

              Коментар


                #22
                Fiat_Punto11 написа:
                m.parushev написа:
                batproho написа:
                Ориентирай се към марки от ранга на Alpine, Pioneer, Clarion, Kenwood, това ми е съвета. За конкретен модел според джоба
                Ок. Благодаря за съветите на всички
                ///ALPINE няма да збъркаш JVC ,Kenwood са история старите паинери се доказаха няма какво да говодя ама май тея новите на смешните цени не си праят парите , Sonyto почва да отпада , вапрки ,че и аз съм с Sony CDX GT222 Xplod ... средна хубост и усилвател да едно тъндарче гледам чистак ново за 140 лева в сайта им на бридже RMS 280w 1 канал
                Не съм съгласен че Kenwood са история, имах http://www.kenwood.eu/products/car/r...d/KDC-W7644UY/ и вярвай за парите си бе супер. Естествено не говорим за 250-300лв. п.с. подкрепям на 100% тезата че новите шитни без значение от модел и марка са пълен ташак за това и не се разделям с добрия стар http://www.pioneer.eu/de/products/ar...S-II/page.html + http://www.pioneerelectronics.com/PU...ables/CD-UB100. Перфектната комбинация, на цената на едно наше Bravo
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар

                Working...
                X