Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за избор на CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за избор на CD

    Здравейте. Някой може ли да ми предложи авто CD? Бюджета е 200 лв. Принципно търся да има USB вход . Всякакви други екстри не са важни. Просто да се чува възможно колкото може по силно и качествено. :D ( за сега не мисля да прекарвам музиката през усилвател)

    #2
    Примерно http://www.aval-bg.com/car-audio/ken...ood-kdc-3054ug за парите си е добро а и подсветката е в зелено ако си с BRAVO/BRAVA/MAREA
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      batproho написа:
      Примерно http://www.aval-bg.com/car-audio/ken...ood-kdc-3054ug за парите си е добро а и подсветката е в зелено ако си с BRAVO/BRAVA/MAREA
      А, да добре че ми напомни - и ако има вариант да е със синя подсветка . Колата е Пунто МК2 тъмно синьо. btw аз се бях насочил към това http://technomarket.bg/products/0912...eer-deh-3400ub

      Коментар


        #4
        http://www.technomarket.bg/products/...sony-dsx-a50bt
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар


          #5
          http://www.technomarket.bg/products/...60uiдоста добри впечатления имам от товаsony-тата са по-добър избор от paynera
          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

          Коментар


            #6
            Ами колега Sonyta , пайнерчета бол по 190 -180 лев ги гледах в зората ... Но лично мен ме дразни да има USB ,което да старчи като Х*й от пред , добре е да има с някакав кабел от зад и да се мушка флашката на скрито място ... И то да се чува колко да се чува на 12 V повече от 50W неможе да искараш и то със зор и кривене А усилвателите работят на 35-45-60 волта имат вграден имвертор, филма е голям ... Глейдай да има опция SUB out ,LPF (филтар за басс) , LOOD (LOUDNES) и S-Mosfet (демек крайните му стапала да са с такива транзистори уж система против изкриваване, но след 25 на волумето кривене си има)
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              При условие че всичко в диапазона 250-300лв. си е жив ташак без значение SONY, Pioneer, Alpine, JVC, Kenwood... понеже елементната база вътре е почти еднаква, търси поне на външен вид да ти хареса.п.с. МОЩНОСТ без външен/допълнителен усилвател не търси... такова животну нема. Винаги ще ти криви след определено ниво особено ако активираш и LOUDNES.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                batproho написа:
                При условие че всичко в диапазона 250-300лв. си е жив ташак без значение SONY, Pioneer, Alpine, JVC, Kenwood... понеже елементната база вътре е почти еднаква, търси поне на външен вид да ти хареса.п.с. МОЩНОСТ без външен/допълнителен усилвател не търси... такова животну нема. Винаги ще ти криви след определено ниво особено ако активираш и LOUDNES.
                Еми MoSFETI нормално я няма по друг начин да се връзват я , се пак ///ALPINE е една крачка нагоре и са си доста парички
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  http://zora.bg/sony/cdx-gt560ui/20014#!prettyPhoto Това как ви се струва?

                  Коментар


                    #10
                    баце търси сони за тези пари и ще останеш много доволен
                    STILO JTD

                    Коментар


                      #11
                      Винаги са мекефели изисквания от сотра "няма да слагам усилвател, но искам силно и качествено" те такова животно наистина няма И с риск да ме оплюете (може би с право, нямам наблудения от най-новите серии), но за най-ниския клас пайнер и алпин ми се струват с една идея по добри от останалия сбироток.Имам наблудения от Сони и не съм никак очарован. Както казах визирам предишни серии. Най ми е допадъл звука на пайнер особено с малко по-читави колони и естествено не много усилен.Иначе сила, ако не ме лъже паметта, 4х22W повече няма и да искаш, без значение какво пише на панела, в кинжката или на кутията.п.с.или 4х28W вече съм позабравил.
                      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                      182A4.000 IAW49F
                      LPG - Lovato EasyFast
                      ----------------------------
                      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                      Коментар


                        #12
                        за 200-250лв може да си намериш 2-ра употреба от висок клас на Alpine (IDA X серията) или Pioner ( DEH 6-7-8 серия)после за още 150-200лв едно хубаво стъпало(пак употребявано) и накрая една бас каса и си готов за 500-600 лв ще имаш горе долу качествена музика в колата и ще се чува силно ПС: И аз си мислех че за 200лв ще имам хубава музика ама не вече съм дал над 300лв и мога да кажа че е жив т***к така,че инвестирай малко повече пари дори да ти отнеме повече време ама резултата ще е много добър

                        Коментар


                          #13
                          Абе младеж, що не си сложиш парите в джоба и не се разходиш по магазините, сигурен съм че ще се познаете с твоето СД от пръв поглед. Нали не искаш да правиш дискотека в колата, а да си слушаш музика докато се возиш.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            Съветвамте марки като сони нео елит и синята точка да ги пропуска! Нито качество нито сила в тези "кастфони" clarion pioneer и alpine това са марките от които можеш да получиш и качество и сила има доста приемливи плеъри! Аз съм с pioneer 6300sd от 1, е година няма такова животно! От този линк горе долу можеш да се ориентираш избрал съм твоят финансов диапазон с възможно най качествените плеъри който можеш да вземеш за тези пари! един ALPINE CDE-120R смятам, че е перфектен за цената си от 199лв. пък го има и в различни разцветки, съответно можеш да си го съчетаеш и с интериора си ЦъкПонеже ми се получава леко "fail" с линка ето снимка какво да отбележиш на търсене.

                            Коментар


                              #15
                              Значи да се ориентирам евентуално към тези - Alpine 120R и Pioneer 4300UB?

                              Коментар

                              Working...
                              X