Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена монтаж парктроник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не, няма да го спирам. Може би едно леко дунапренче ще лепна на отвора за зумерчето, колкото да поприглуши.

    Коментар


      #17
      Парктроник

      На мен едно момче ми монтира за 60 лв с включено устройство. Оставих си колата за 1 час и си я взех като че е така от завода. Само 60 лв за монтаж без устройството е много.

      Коментар


        #18
        Все пак минаха над две години.

        Коментар


          #19
          Re: Парктроник

          kris0703 написа:
          На мен едно момче ми монтира за 60 лв с включено устройство. Оставих си колата за 1 час и си я взех като че е така от завода. Само 60 лв за монтаж без устройството е много.
          Това е супер, ама как изрови тема от 2 години да го споделиш?

          Коментар


            #20
            Re: Парктроник

            naskobg написа:
            kris0703 написа:
            На мен едно момче ми монтира за 60 лв с включено устройство. Оставих си колата за 1 час и си я взех като че е така от завода. Само 60 лв за монтаж без устройството е много.
            Това е супер, ама как изрови тема от 2 години да го споделиш?
            И още по странното Наско е че му е първото и едниствено мнение .
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #21
              Да се регистрираш в един форум само за да кажеш на някой, че той се е минал, а ти не си. Безценно.

              Коментар


                #22
                ls1 написа:
                Да се регистрираш в един форум само за да кажеш на някой, че той се е минал, а ти не си. Безценно.
                Айде аз ги монтирам по 20 лева .... моля не се бутайте и се наредете на опашка :P
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #23
                  Аз да попитам колко струва за Пунто 2000 г и лесно ли се слага ?

                  Коментар


                    #24
                    Tadeli написа:
                    Аз да попитам колко струва за Пунто 2000 г и лесно ли се слага ?
                    Защо си мислите ,че е толкова трудно да се монтира един парктроник. Принципно по обикновените троници идеята е следната 4 датчика на задната броня , разбира се правилно и кадърно монтирани , да им прокараш кабеляците до кутийката на парктроника и да захраниш самата кутийка. Всичко е на букси към нея , зумери, дисплей , датчици. Само 2 кабела стърчат за захранване. Минус които се взема от корпуса на автомобила , а плюс се взема от датчика за задна скорост , или от лампата за задна светлина на стоповете. И просто като включим на задна се захранва и самия парктрник. Друг е въпроса колко лесно се прокарват и прикриват кабелите по купето. Налага се сваля сваляне на задната броня , на някои автомобили е доста гадна и отнема повече време , затова цените са различни. И всеки според зора си може и за 20 може и за 60 може и за 100 както са намери ... И на кой колкото му се дават
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар

                    Working...
                    X