Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило 1.6 - лампа-табло-дълги фарове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило 1.6 - лампа-табло-дълги фарове

    Здравейте, днес забелязах, че свети постоянно и на включен и изгасен двигател съвсем леко синята лампичка за дълги светили на таблото, като дам на дълги или присветна с дългите си светва силно както трябва лампичката, но като ги изключа и изгася двигателя, лампичката съвсем леко се вижда,че свети, дори и след като заключа колата!!От няколко дена се боря с един плъх на гаража, храня го с отрова, и го чакам на пукне, ако има връзка с това??Възможно ли е тази незначителна лампичка да ми изтощи акумулатора също ме притеснява? Стило 2001г. 1.6

    #2
    Re: Стило 1.6 - лампа-табло-дълги фарове

    milenskia написа:
    Здравейте, днес забелязах, че свети постоянно и на включен и изгасен двигател съвсем леко синята лампичка за дълги светили на таблото, като дам на дълги или присветна с дългите си светва силно както трябва лампичката, но като ги изключа и изгася двигателя, лампичката съвсем леко се вижда,че свети, дори и след като заключа колата!!От няколко дена се боря с един плъх на гаража, храня го с отрова, и го чакам на пукне, ако има връзка с това??Възможно ли е тази незначителна лампичка да ми изтощи акумулатора също ме притеснява? Стило 2001г. 1.6
    Принципно няма да ти изтощи АБ но не знам колко е читава. В във връзка с плъха, провери да не си е хапвал от инсталацията на колата и да прави някъде късо.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Днеска намерих отрова си занесъл нашия при двигателя горе между двигателя и акумулатора, да иб* неговото мами, и изчистих отровата, и сега колата е навън, а в гаража му наслагах пак 3 вида отрови, колега как да проверя за тая инсталация, то да не е една жица в таз кола, а и утре ми предстой преход 320км, казвайте ако трябва нещо важно да погледна , че утра паля и тръгвам!!Поздрави!

      Коментар


        #4
        Избягах от плъховете 320 км без проблеми, а днес погледнах на тъмно, че и лампичката си е изгаснала напълно, тей че нямам проблеми, среден разход на гориво 5.9 на 100км бензин за протокола да кажа за 320км!!

        Коментар


          #5
          Значи държиш колата отвън заради плъхчето. Направо ме разбиваш и затова го обичам тоя форум.
          Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

          Коментар


            #6
            Ами като видях че дни наред отровата изчезва, изяждат я , и като си дигнах капака и видях това на снимката , при положение че отровата я бях сложил в капачки от буркан извън колата по земята в гаража , как да я оставя, пожар може ми направи от някой късо ако гризне кабели!!

            Коментар


              #7
              А това е на един приятел от Румъния със Стило пак!! Цяло гнездо на мишки във ватата под предния капак хахах

              Коментар


                #8
                Нали съм ви казал как се прикачват снимки, кво ти пречи да цъкнеш два пъти с мишката, ми някой друг трябва да го прави.... Ползвай "Редакция", за всеки линк през 2 минути ново мнение ли трябва? Не мога да разбера защо всички се мъчат да качат някаква снимка на някакъв друг сайт, след което се дават линкове тук, вместо да се качи направо тук? След 2 седмици тея снимки няма да ги има на оня сървър и темата става безсмислена: "Ето вижте на тая снимка...." - и снимка - к*р!

                Коментар


                  #9
                  Защото големината , която сте разрешили във форума е малка.За справка снимката на колежката с дизеловия разход.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    За целите на нашите теми няма такова нещо, което не може да се покаже в резолюция 640*480. Ако успееш да намериш такова нещо в автомобила и да покажеш, че на 640*480 не се вижда, но се вижда на 2 или 5 или 12 мегапиксела, обещавам, че в новата версия на форума ще се разрешат снимки с поне 2 мегапиксела резолюция и 1 МБ обем и лично ще купувам дисковете за съхранение, когато се напълнят със снимки. Колкото и да е малко и специфично нещото - всеки средностатистически телефон може да направи нормална снимка. Не е нужно дори да има оптика на фотоапарат. А конкретно за снимката на колежката - очевадно лоша снимка, правена от човек, който не е наясно с резолюции и прочее. Преоразмерена е без да се помисли, че ще се загуби от качеството, вместо от оригинала да се изреже само тази част, която трябва да се покаже и да не се губи качество. Ако аз исках да покажа как изглежда ICS - щях да снимам точно него, а не повече от половината кола и ICS да е само в едно ъгълче. Самото изказване "Свалете си на десктоп и увеличете" е комично. Достатъчно ясно трябва да е за всички, че снимки, които не са на нашия сървър - рано или късно се губят и темите стават безполезни. Недоумявам как може да има друго мнение по въпроса. За съжаление част от тези теми бяха в ЧЗВ и отпаднаха точно заради това. Има още десетки теми с подобни липси на снимки, които са безполезни в момента. За сметка на това - ако снимките са при нас - остават завинаги. Докато има форум - ще ги има и снимките, темите ще са пълни и ясни, и полезни на тези след вас. Ето пример с три снимки, на които се опитвам да покажа етикета на кутията. Снимката на колежката с разхода е точно такава, като първата - това, което иска да покаже, е в единия ъгъл на целия пейзаж, вместо да е в средата и да е на фокус. На втората е сниман етикета от около 20-25 см, в резолюция 640*480. Това е оригиналната снимка. Всички надписи се виждат съвсем ясно и четливо. На третата - същата снимка като втората, но от нея е изрязан етикетът и е преоразмерена до изключително малки размери - 200*160. Има за цел да покаже, че много малки детайли се виждат горе долу добре в толкова малка снимка. Неумението да се снима и да се обработи снимка, при все, че има инструкции как се прави, не може да е повод за промяна на изискването за резолюция.Всеки е свободен да споделя снимките както иска. Но в духа на форума и в това да СМЕ полезни един на друг - снимките в техническите раздели и важните теми трябва да се качват при нас, въпреки текущото ограничение, а не в прикачи.ком, снимка.бг, имиджшак и прочее. Ограничението не пречи на нищо.
                    Прикачени файлове

                    Коментар

                    Working...
                    X