Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем след опит за смяна аудиото на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем след опит за смяна аудиото на Стило

    Хора моля ви се помогнете ми!Благодаря предварително и предварително се извинявам ако не е по темата но имам голям проблем!Свалих оригиналния панел на Фията ми Стило и сложих нов панел със СD при свързването на СD-то вързах го но което ме учуди оригиналния касетофон е с 1 + а СD то иска 2 + . Вързах го както си е но не тръгна и реших да изпробвам да вържа 2ри + , прекарах още 1 кабел вързан в паралел....И отново не тръгна при запалването на колата нешто изхърка и светлините ми в копето,тоест лампичките на тавана не светят , стана нещо,върнах стария касетофон вързах го но и той не върви...И незнам сега какво стана :/ Прегледах бушоните всичките са здрави!Моля ви помогнете ми благодаря ви предварително!Имам го от 3-седмици надявам се да знаете какъв е проблема Грешен раздел -> Преместена.Редактирано заглавие -> Прочети правилата на форума, защото следващата ти тема с такова заглавие ще отиде директно в коша.Няма да е грешно да използваш и търсачката.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    Колега огледай си пак хубаво бушоните също и тези под предния капак...и не си прави излишни експерименти като не разбираш...вадиш 10-15лв отиваш в сервиз където монтират подобни неща и го правят...иначе това да ти изгори бушон е най-малкото което може да си причиниш на колата...да не говорим на себе си какви бели може да сътвориш...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Колега огледай си пак хубаво бушоните също и тези под предния капак...и не си прави излишни експерименти като не разбираш...вадиш 10-15лв отиваш в сервиз където монтират подобни неща и го правят...иначе това да ти изгори бушон е най-малкото което може да си причиниш на колата...да не говорим на себе си какви бели може да сътвориш... Извинявам се както споменах имам го от скоро и не съо открил все още къде са бушоните в купето проверил съм само тези под капака!Здрави са!(незнаех че има и в купето бушони :D Може ли да ми обясните къде се намират??? Дали ще е само бушон ;(

      Коментар


        #4
        Бушоните са отдолу в ляво под волана и не си прави експерименти с радиото защото взаимно се опознават с компютъра и можеш да направиш голяма беля.Изтегли си ръководството за Стило на македонски език от,,Често задавани въпроси,, във форума и ще разбереш номера и мястото на бушона.
        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

        Коментар


          #5
          Bokata93 написа:
          Колега огледай си пак хубаво бушоните също и тези под предния капак...и не си прави излишни експерименти като не разбираш...вадиш 10-15лв отиваш в сервиз където монтират подобни неща и го правят...иначе това да ти изгори бушон е най-малкото което може да си причиниш на колата...да не говорим на себе си какви бели може да сътвориш... Извинявам се както споменах имам го от скоро и не съо открил все още къде са бушоните в купето проверил съм само тези под капака!Здрави са!(незнаех че има и в купето бушони :D Може ли да ми обясните къде се намират??? Дали ще е само бушон ;(
          Хвани и махни всички там кабели които ти си сложил и тогава сменяй каквито и да е бушони...както ти е казал колегата в ляво от волана долу като отвориш и ще ги видиш...и пак НЕ СИ ПРАВИ експерименти...дай колата на някой който знае какво прави...Лично аз сякаш не помня някое ЦД д аму трябват два плюса за да работи...
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар

          Working...
          X