Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

сигнал от потенциометъра на газта 1.9 жтд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    сигнал от потенциометъра на газта 1.9 жтд

    здр.колеги,някой знае ли кой кабел е сигналния или как да проверя сам.

    #2
    никой ли не знае,а дали някой знае дюзите през минус ли се управляват.

    Коментар


      #3
      Червено-жълт кабел - изменение на волтаж между ~0,8-3.8 волтаБяло-черен кабел - изменение между ~0,4-1,9 волтаМежду волтажите няма много зависимост. Демек измерването е като стойности нещо като горните цифри, но е малко странно като изход по дължина (ход) на потенциометъра.Дюзите се управляват по маса.Успех.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        благодаря,имам един пауър бокс от опел инсигниа 1.9 150кс. и се чудя дали няма да мога да го пусна в употреба.все пак мотора (ЦДТИ) е всъщност италиански М-ДЖЕТ. :D

        Коментар


          #5
          marinavtom написа:
          благодаря,имам един пауър бокс от опел инсигниа 1.9 150кс. и се чудя дали няма да мога да го пусна в употреба.все пак мотора (ЦДТИ) е всъщност италиански М-ДЖЕТ. :D
          Не се занимавай с глупости.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            благодаря на колегата от тук нататък продължавам сам.за триене.

            Коментар


              #7
              Палърбикс-а всъщност кара моторетката да си мисли че е студено както е през зимата и просто пуска малко повечко нафта по точно по обогатена смес . Нещо такова представлява така наречения палърбокс!!!
              Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
              Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

              Коментар


                #8
                Xaus написа:
                Палърбикс-а всъщност кара моторетката да си мисли че е студено както е през зимата и просто пуска малко повечко нафта по точно по обогатена смес . Нещо такова представлява така наречения палърбокс!!!
                Кой каза това?
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  Не се сещам в момента но го бях чел някъде... Ще се опитам да го намеря!
                  Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                  Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                  Коментар


                    #10
                    ами не ми се вярва точно този да е така,защото е стейнбауер и цената му нов е 1600лв.все пак идеята е да променя градуса на впръскване,затова се иска сигнала от газта!?.така си мисля!?

                    Коментар


                      #11
                      Не споря! Аз имах предвид за малко по бюджетните боксове дето са по 300-400лв.
                      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                      Коментар

                      Working...
                      X