Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дневни светлини Браво, Брава, Марея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    ogi28b написа:
    Лампата не е ли захранена с +12, а алтернаторът да и дава маса? Ако го свържеш преди алтернатора, по кабел, който дава ’-’ на лампата, няма ли да се получи последователно свързване на лампата и релето?Ред.: абе пих много бира и не мисля като пиша, ама нямам право даа си трия поста, затова нека стои, ама не го вземайте предвид, моля!
    Да, така беше и аз на се замислих много, но идеята е да се вземе сигнал, било то + или - от някъде, от лампата има такъв па било и -. Друг вариант е да се направи една схемичка да мери напрежението, когато стигне 13.8 В да пуска фаровете, но то е по-сложно и по-скъпо от варианта с лампата.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #47
      След въвеждане на закона в действие фирмите започнаха масово да си предлагат продуктите :D https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
      Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
      Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

      Коментар


        #48
        Мдааа, а куката по телевизията разправя, че това е законно след технотест... така че по всяко време може да те цакат.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #49
          Първо по снимката, това ако има 25 см аз съм трамвай, както казвахме едно време, в никакъв случай немогат да ме убедят че е по стандарт, второто е, в кой сервиз в Габрово ще ми дадат сертификат за технически и законо съобразно инсталиране? По-добре да си карам на къси, още повече че си разтоварих модула на волана с релета.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #50
            spark написа:
            Мдааа, а куката по телевизията разправя, че това е законно след технотест... така че по всяко време може да те цакат.
            Е да прав си но винаги остава варианта да "надцакаш" на самия технотест
            Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
            Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

            Коментар


              #51
              възможно ли е от софтуеара на компа да се направи автоматично включване на фаровете за фиат браво жтд 2001г?

              Коментар


                #52
                не
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар

                Working...
                X