Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1.9 JTD 105 пали когато реши, но не винаги

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Взех си колата от сервиза със сменен фазов датчик. За 5 км лампата не светна, да видим в следващите дни как ще е. По-късно ще почистя хубаво стария и ще нафлякам малко снимки, като че ли има върху какво да се помисли на външен вид като го гледам, ама кой знае, може да няма нищо общо...

    Коментар


      #32
      Идеята със светодиода е много полезна според мен за диагностика. Оги, дай малко повече информация как става номера. Как трябва да свети при изправен датчил и как при повреден.Смяната на фазовия датчик налага ли сваляне на ремъчното колело на разпределителния вал ?
      ogi28b написа:
      Датчика на Хол е извън играта. Едвам го хванах, ма*** му. Няколко пъти го мерих и все си мигаше уж нормално, докато.... един ден.... той просто остана да свети:https://www.youtube.com/watch?v=aEXs...ata_playerТа значи да си бях купил един датчик на колянов вал и да си бях решил проблемите? После да си го бия о главЪта?
      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

      Коментар


        #33
        Виж второто ми мнение в темата, там съм го описал.

        Коментар


          #34
          vgeorgiev написа:
          Смяната на фазовия датчик налага ли сваляне на ремъчното колело на разпределителния вал ?
          За 1.8 важи с пълна сила, аз за това още се ослушвам и не съм го пипал. Ама работите отиват към това при мен.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X