Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дневни светлини (LED) за Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ето ти схема да светят през контакт и да се гасят с къси светлини.Ако искаш да светват след стартирване си купи модул и го вържи на мястото на позиция (+12в през контакт) на схемата....Има и двруг вариант.Вземи +12в от бензиновата помпа и задължително близо до кабела сложи предпазител 3А.Ще ти работи с бензиновата помпа.Кабела е кафяв/бял и ще го намериш на буксите на таблото с бушоните.....успех
    Прикачени файлове
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      Оги прав изпуснал съм!Аз пък може да се каче, че съм почти на 0 с електрониката ама това с двата + не ми се връзва някак си нищо че е през диод, как ще се управялва това реле изобщо. И пак си мисля за моя вариант само ,че + за контрола на релето да не е като е на контакт колата ами от алтернатора. Ефекта пак е на лице
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        Е тва е фатката Двата плюса са два плюса само като са включени късите (габаритите). Като не са включени, плюса става минус, щото токът е малък и лампите играят роля на проводници, съпротивлението им е много малко и през тях идва маса. На колегата със схемата над теб е същото - масата идва отдолу вляво през късите, където пише +12 къси

        Коментар


          Има тънкости явно Мерси за разяснението, като тръгна да монтирам на пролет ще трябва пак да си припомня тази тема
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар

          Working...
          X