Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да сменя фабричното радио на Фиат Брава, как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам да сменя фабричното радио на Фиат Брава, как?

    Здравейте!Интересувам се относно фабричното радио на моята Фиат Брава (1999) .Имам проблеми с него и искам да го сменя.Поразпитах малко и ми казаха че трябва да си взема адапторна рамка за да се запълни празното пространство,въпросът ми е дали ще е необходимо нещо друго и дали мога да го сменя в домашни условия или е хубаво да се направи при специалист.Благодаря ви предварително Грешен раздел -> Преместена. Редактирано заглавие.Прочети правилата на форума!Ползвай търсачката!Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    нищо работа
    Bravo 2.0 Multijet 165 2009

    Коментар


      #3
      Дупката за радио си е стандартна и пластмасова рамка отпред се слага само за красота, не е задължителна.
      Brava 1.6 16V 103hp

      Коментар


        #4
        хм.

        трябва ти само рамката и си готов...работата е елементарна и ще я свършиш!
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Благодаря,много ми помогнахте

          Коментар


            #6
            danzel-jtd написа:
            нищо работа
            Ето я и рамката http://www.megavoice.bg/?pid=53&product=404

            Коментар


              #7
              Вероятно ще ти трябва и евро букса, но не съм сигурен!

              Коментар


                #8
                2 линка с малко снимки

                Как се сваляоще веднъж с повече снимки и описания от колегата Сок1.Има и снимка на букасата.
                Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                Коментар

                Working...
                X