Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Захранване на реле за теглич

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Захранване на реле за теглич

    Здравейте, монтирам оригинален теглич (втора ръка) на Marea Weekend TD 100. Всичко пасва, кабелите са на букси, които се свързват към стоповете. Има две маси и един усилен плюс, които се връзват някъде. Месите ги оправихме но въпроса е за плюса. Директно на акумулатора тествахме и всичко работи, но въпросът е как да го вържем за постоянен плюс след бушон или най добре за плюс само на контакт (Знам че няма да имам аварийни ако няма контакт).
    Fiat Marea Weekend TD 100

    #2
    най добре си го свържи с постоянен + като му сложиш и един бушон 20-30 А и си ти иначе както казваш няма да има аварийки кано не си на контакт
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Този постоянния плюс за какво ти е?Каравана ли ще теглиш?Ако си с ремарке само не ти трябва.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Без постоянен + нищо на ремаркето няма да свети! Теглича и окабеляването към него е оригинал а не афтърмаркет
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          Да без постоянен + нищо не свети, пробвах. Захранват се релетата и си трябва.Ще пробвам да се закача на бушона на плафона например.
          Fiat Marea Weekend TD 100

          Коментар


            #6
            ммм недей сложи си едно гнездо с бушонче което да е само за там и ще си знаеш че това бушонче е за теглича
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар

            Working...
            X