Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теглич на СТИЛО Мултивагон не пуска тоци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теглич на СТИЛО Мултивагон не пуска тоци

    Здравейте колеги, поредната ми електрическа драма с любимото стило е следната: Има теглич, с който си дойде от Австрия - 13pin e. Понеже караваната ми е за 7 пин му купих адаптор. До тук добре, адаптора пасва перфектно, обаче нямам светлини на караваната. Пръсках с контактен сперй навсякъде отзад. Видях и кутийката с релетата при резервната гума, но никакъв късмет... Австриеца даже е оставил и упътване, но нищо не помага... има си 12-13V до релетата, а на изходите и на стоповете/мигачите имам 3-4V от какво може да е проблема ??? Да няма нещо което трябва да се включи за да заработи този теглич??

    #2
    БИ трябвало да имаш букси към всеки стоп от където да се взима сигнал.Провери там кво е положението.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      проследи кабела от Буксата на тегкича на каде отива
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Друг вариант е да си пуснеш нови кабели към букса седмица директно от колата. На моето е така и си работи. Проблем е само, когато няма добра маса, че вътре почва да писка на всяко натискане на стоп, мигач или каквото и да е Yellow_Flash_Colorz_PDT_06. Иначе, като си е масата наред си работи екстра
        ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
        Stilo JTD 115 2003 бегачка
        Brava 1,4 12V 1997 на газ
        Tempra 1,4 1993 и тя на газ
        i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

        Коментар


          #5
          Оправих тоците като заобиколих релетата на оригиналния теглич и прекарах сигнал към всяка от светлините. Сега всичко си работи, даже вече тествах Стилото как дърпа. Mога да ви уверя, че тегли каравана над 1 тон без никакви грижи за 600км, като на магистралите даже си пусках автопилота :D

          Коментар

          Working...
          X