Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

задни светлини пунто 1.2 59kw 2001

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mancuzo написа:
    Airfan написа:
    И при мен светка сигнализацията за изгоряла светлина понякога, когато натискам спирачката, обаче сме правили проверка в точно такава ситуация и всичко свети. А сега де?
    Хлабава маса някъде, протъркани жици в снопа по трасето, хлабави букси. Из основи трябва да проследиш всичко и да го разръчкаш ;(
    Ще гледам, но лошото е, че всичко свети идеално без проблеми, въпреки сигнализацията и трудно ще хвана къде е проблемът.
    S_BANKOV написа:
    Тая сигнализация не свети само за крушките на задния номер?
    Не, свети и за габарити и стопове. При мен се засветява само при натискане на спирачката (стопа) и то не винаги.

    Коментар


      #17
      Най вероятно някоя маса е замазана и променя съпротивлението и лампата свети.зашкури хубаво буксите.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        Всичко се оправи.Беше от буксите.Благодаря на всички.

        Коментар


          #19
          днеска и аз минах по този път ама с колко зор да хвана точно от какво свети накрая установих че е от масата на левия стоп почистване прецизно и пак сме в играта
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #20
            PlamenBurgas написа:
            Всичко се оправи.Беше от буксите.Благодаря на всички.
            Честито колега.
            CSI in the CAR !!!
            Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


            ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

            Коментар


              #21
              При мен пък тази сутрин се случи същото на моето Mk2 - паля и лампичката за изгоряла крушка почна да ме дразни. Вече трети път го забелязвам и то все след силен дъжд. При това светва и без да натискам спирачка. Карам няколко километра - угасва. Слизам и пускам аварийките - задният ляв мигач свети, но чувствително по-слабо от десния, сигналната лампичка не свети?
              _________________________
              FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

              Коментар


                #22
                punto_11 написа:
                При мен пък тази сутрин се случи същото на моето Mk2 - паля и лампичката за изгоряла крушка почна да ме дразни. Вече трети път го забелязвам и то все след силен дъжд. При това светва и без да натискам спирачка. Карам няколко километра - угасва. Слизам и пускам аварийките - задният ляв мигач свети, но чувствително по-слабо от десния, сигналната лампичка не свети?
                сваляш почистваш клемата и пробваш най вероятно е от слаба маса при мен беше от това
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар

                Working...
                X