Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стоп машинката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    geshaaa написа:
    Fiat_Punto11 написа:
    geshaaa написа:
    утре ще ги тествам и тия работи
    Машинката му работи , от пробите с мултицет е ясно .. въпроса е идва ли ПЛЮС до нея ...? Колега бучиш едното пипало на едно от 2 те кабелчета обувка за стоп машинката ,другото пипало на корпус (за минус) някъде и мериш Ти сам каза кабелчетата са 2 премери и 2та . Тряа ти по каже на единия 12 V когато е на контакт колата. ПРЕМЕРИ и оня стърчащия :Д
    Колега,корпус (нула) кво ще рече някоя ламарина на колата ли,щото ако е така не ми дава нищо с мултицета..
    ти согорен ли си ,че на корпоса има МИНУС :D .Ако корпуса ти е найстина минус , понеже има ламарини дет не са свързани с корпуса ... Значи ти се губи ПЛЮСА ... Виж ваблото бушона за стоповете ... Иначе лесно може да се прерави :Д просто трябва да подедеш плюс на едното краче и да видищ кой кабел отива към стоповете ... и да го включиш на другото краче ... Плюса може да се вземе от контакния ключ , може и от запалката , бе може от сякъде ... както ти е удобно На ладите си спомням беше постоянен , и макар дане е на контак при натискане на спирачка стоповете светеха ... Няма значение ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #17
      По принцип колата е от скоро в мен и гледам,че на едното кабелче към буксата на машинката което отива има свързано друго кабелче което си стърчи несвързано,предполагам че то е било свързано към някой плюс,но се е разкачило някакси. Мисля да му пусна продължение към някой плюс както каза,но не знам към кой,към бушоните става ли и ако да към кой точно да го свържа или към кое друго???

      Коментар


        #18
        Така,днес едно приятелче ми помогна с колата свързва нещо там,игра си, и накрая стоповете проработиха...,но сега като натисна спирачката ми свети една лампичка със стоп на нея и нарисувани 2 крушки червени(предполагам 4е е лампа за изгорели крушки) а си работят и двата стопа.Въпроса ми е има ли някъв проблем колата да си се кара така или е по-добре да си се възстанови оригиналния начин,сега мисля 4е е прескочен бушона,

        Коментар


          #19
          Мдаааа най хубава нула има на контакния ключ(на металното дето влиза ключа)
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #20
            Колега,кво искаш да кажеш,там ли да го свържеме?

            Коментар

            Working...
            X