Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за проблемите с аербега фиат стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за проблемите с аербега фиат стило

    купих си стило и както очаквах не след дълго ми светна ааербега само че не очаквах че този проблем ще се окаже толкова труден и не раз решим колата е2003г и ниама прословутиа кантар номерата с почистването на конекторите също не даде резултат отидох на тест том един умник ми каза че е от преден ляв датчик но не знае къде се намира всичко това става в чужбина и теста е 30Е .обиколих всички морги и стилата в тиах свалих всички датчици а те бяха само три по един в колоните на вратите и един отпред под капака за съжаление нито един датчик не съвпадна по номера с моя-51705358 абяха 46781028 , 46781029 макар че разликата в колите е една година ниакои може ли да ми даде съвет какво да правиа по натам дали тези датчици които са на едно и също место в автомобила са взаимозаменяеми четох и за краш сензор но не знам къде се намира да го търся и него в моргите ако някои може да даде съвет от тази бъркотиа ще му бъда благодарен или схема на тази система с всичките и датчици и сенсори в този явно проблемен автомобил с поздрав

    #2
    Здравей, ти как провери че няма кантар... доооста невъзможно ми звучи да няма кантар на пасажерската седалка... Иначе проблема не е толкова зловещ... в общия случай купуваш нов кантар и дори сам си го сменяш, както направиш аз...
    Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #3
      след 01.2003г са без кантар
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар

      Working...
      X