Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

индикация на таблото на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    индикация на таблото на пунто

    Някой може ли да ми каже за какво е тази индикация като лампа с удивителна в нея. От начало мислех, че е за изгоряла крушка или нещо подобно, но проверих и всички крушки са наред. Свети в жълто и то от време на време. Колата ми е пунто 1.2 60к 2000г.
    Прикачени файлове

    #2
    А осветлението на номера видя ли ? Или на някой от габаритите има лош контакт във фасунката .
    Lancia Lybra 2.4JTD 150k.c Intensa (2003 г.)

    Коментар


      #3
      koko68 написа:
      А осветлението на номера видя ли ?
      Ами да и то работи. А тази лампа за това ли е по принцип ?? При проблеми със светлините ?

      Коментар


        #4
        И аз мисля , че за изгоряла лампа , но трябва да ги огледаш когато ти ислиза индикацията .
        Lancia Lybra 2.4JTD 150k.c Intensa (2003 г.)

        Коментар


          #5
          Да това е индикация за изгоряла крушка,ако някъде не прави добър контакт също може да премигва.Погледни когато светне и ще намериш причината.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Разковничето се крие в това,че твоята кола отзад габаритите са 10 вата,понеже крушките не са толкова разпространени и обикновенно в сервизите имат 5 ватови,слагат такива,святат си но чека ги лови че са с ниско съпротивление и лампата светва.Виждал съм го на поне 4-5 броя Пунто
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #7
              При мен имаше проблем с буксата, която е за задните фарове. Има 4 клеми като тази за мигача беше нагоряла видимо. Отворих буксата изчистих пина с шкурака и се оправи. Но смятам да сменя цялата клема.

              Коментар


                #8
                я си проверидали всички крушки по габаритите отговарят на тези който трябва да бъдат тоест отпред 5W без цокъл на задния номер не играе роля на задните габарите трябва да БЪДАТ 10W а не както масово продаваните 5W
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар

                Working...
                X