Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ECU Fiat Punto ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А някой да каже по моя въпрос? Колата в момента на Бензин е много скупена, държи 500-600 оборота ( преди 800-900) имам чувството ,че като и дам газ и звука който вади не е както преди плътен а прекъсва. На Газ си даржи 600 оборота и няма този проблем.
    Punto HGT

    Коментар


      #32
      Re: кола

      kluchar написа:
      Да ремонтираш ECU или BSI Щото записването на ключ в ECU е малко труднов BSI по може .
      Господин kluchar,Както съм написъл по-горе да ремонтирам ECU. За BSI и дума не съм обелил, нали? Някъде да съм казал че ще записвам ключ в ECU, А??Моля четете хубаво преди да пишете!
      0884980422

      Коментар


        #33
        kanuista написа:
        А някой да каже по моя въпрос? Колата в момента на Бензин е много скупена, държи 500-600 оборота ( преди 800-900) имам чувството ,че като и дам газ и звука който вади не е както преди плътен а прекъсва. На Газ си даржи 600 оборота и няма този проблем.
        А между другото във вашия град има направен от мен един такав компютар и доколкото знам човека си кара колата вече повече от година, но чесно казано не се гордея с този си ремонт понеже на мен лично има неща които не ми харесват... но човека и така си харесва колата, просто другата му алтернатива е да су купи чисто нов компютър, който като цена е по-скъп от цената на колата му.
        0884980422

        Коментар

        Working...
        X