Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой може ли да ми погледне аудио кабелите ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой може ли да ми погледне аудио кабелите ?

    Здравейте,нуждая се от човек, който да ми погледне кабелите за сидито/касетофона. Както и едно сиди, тъй като от един доста прехвален електро-сервиз нещо ги мързи да си свършат работата и ме препращат насам натам. Не ми се ходи отново по сервизи отново, защото това ще бъде третия за въпросното сиди.Става въпрос, че се включва, когато е без панел или не се изключва когато се свали панела. Върнах го един път и уж го били тествали 2 дни и не се включило. И сега ми набеждават фиатката, че прави проблеми. Да съм си проверял кабелите. Някой препоръчан сервиз ? Или човек от форума, да се видим и да погледне на по кафе и цигарка
    In JTD I believe, in Nm I trust !

    #2
    Каква марка е въпросното устройство(сидито)???
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #3
      Hyundai, модел утре ще мога да кажа.едит:Излиза, че е HYUNDAI HD-323 USB.
      In JTD I believe, in Nm I trust !

      Коментар


        #4
        колега малко не виждам връзка м/у това, че ти се включвало без панел и това как е вързано.Според мен не пипаите колата лекуваите сидито.
        Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
        Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


          #5
          Имаш 2 вариянта.2рият е за предпочитане.1ви:Връзва се през контакт.Ще ти работи само когато си дал ключа на контакт и няма да се включва никога самостоятелно.2ри:Сменяй го.Няма кой да оправи тоя дефект.На сервизите им става лошо като видят такава техника с такива дефекти.Когато е гаранционно,директно го подменят.Не знам какво си се вкопчил в това "ЦД".Вземи си нещо марково за да нямаш ядове...П.С.Има един превключвател на тялото зад панела(на някои модели).Може и да е дефектирал,затова да ти се включва сам.Тои се влияе(кореспондира) и с"power "бутона.Което ще рече че при изключен касетофон с панела на тялото ,не трябва да се включва.Ако се включва така сам,значи е за кофата...Или през контакт както ти писах...
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар


            #6
            Само през контакт. Махнах моста, който беше да работи постоянно и при сваляне на панела (инцидентно) си остана включено.Вкопчил съм се, щото го взех от един приятел, още не съм му го платил а в един друг сервиз го "оправиха" без да ме питат срещу 41 лева. И пак същите лайна. Във втория 15 лева пак без да ме питат. Първия сервиз е някакъв на Сони, на екзарх йосиф, почти до минералната вода - изрично казах, че искам да ми се обадят, за да знам дали има смисъл да го правя. Втория е Бушона, на искър.
            In JTD I believe, in Nm I trust !

            Коментар


              #7
              Ами ти до тук си се набухал с 60лв кажи речи половин пайнер.хах.Не се занимавай с глупости.Само си намираш за какво да се кахъриш.Хвърляй го и иди си купи нещо хубаво да те кара с години.JVC има за 100лв и PIONEER за 129лв(флашка с тунер само).Това твойто не си заслужава и 10лв за ремонт да му се даде.Как си дал 40+15лв незнам.... Имай предвид че тоя хюндай не е нищо особено.Всичко му е копирано от ЕЛИТ,САНГ,НЕО и други подобни буклуци.Дава същите дефекти съответно.На практика си е буклук...Така че хвърляй спокойно...
              FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

              Коментар


                #8
                Дам, прав си. Давам го в някоя заложна къща, дано поне изляза на 0 :D Сега обмислям изкарването на AUX/USB от фабричния GRUNDIG 182 M. Но не знам къде да отида. Знам 2 сервиза където повече НЯМА да стъпя !
                In JTD I believe, in Nm I trust !

                Коментар

                Working...
                X