Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с паметта на сд-плеър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с паметта на сд-плеър

    колеги. ще помоля някои да подскаже. понеже имам голям проблем с сд-то, и много се дразня.та д обясня какво прави.значи работи само когато ключа е на контакт,което не е лошо.обаче като махна панела и пак го сложа всичко изчезва тоест станцийте на радиото не са запомнени, звука винаги тръгва от 16 а не от 10 примерно,кадето съм го оставил за последно.и така та си мисля дали някоя жица от евробуксата към сд-то не е объркана.ще кача 2 снимки и ще обясня какво ми се върти ама не разбирам, и да не изгоря нещо.за това ще помоля който знае д обади да не прецакам работата.благодарско предварително.
    Прикачени файлове
    fiat bravo sx 1.6 16V 103

    #2
    Червено и жълто откъм CD-то на късо и вързани към червения на ИСО конектора на колата.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Червено и жълто откъм CD-то на късо и вързани към червения на ИСО конектора на колата.
      и аз това си мислех.като има постоянен +(от дебелата червена)към двете на късо, паметта няма да се губи но все пак да попитам за по сигурно. а при това положение обче ще може да се включва и без контакт предполагам.дали има начин да стане само на контакт да работи. или с сд няма такава опция. и още нещо червената ли е исо конектора? много благодаря за светкавичната намеса.поздрави.
      fiat bravo sx 1.6 16V 103

      Коментар


        #4
        значи като размених жълтата с червената към двете на късо от към сд-то.работата стана.обаче ако искам да работи само когато е на контакт дали няма да стане ако разделя двете на късо от към сд.и ги вържа на кръст(червена с жълта към сд, и жилта с червена към сд.тоест да подам на паметта постоянен плюс и на захранване само контакт.обаче незнам дали така трябва или да се разменят крачетата в самата букса.от първата снимка
        Прикачени файлове
        fiat bravo sx 1.6 16V 103

        Коментар

        Working...
        X