Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ел. стъкла отказват Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ел. стъкла отказват Фиат Браво

    Имам лек и необясним проблем Стъклата ми на моменти отказват да работят.Имам чувството не някъде губи ток или нещо такова.Винаги като запаля си работят нормално,но на моменти отказват да се вдигнат и след известно време се оправят сами.Надявам се някой да изкаже мнение

    #2
    имам брат подобен проблем.в големите жеги ел.шебидаха отказва да работи.като разхлади пак проработине е ясно откъде идват проблемите
    Fiat Bravo 1997

    Коментар


      #3
      При моята пунтарка е по същия начин.. миналата седмица за пръв път ми се случи, помислих ,че е изгоряла машинката но вечерта като запалих и проработи.. необяснимо... :D
      Punto HGT

      Коментар


        #4
        момчета проверете си меките връзки (м/у вратата и купето) обикновенно от там прави мизерии
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          Релето на стъклата прави тези симптоми .Дори съм 100% сигурен че е от него ,просто когато не работят го размърдвате леко и проблема го няма ,за незнаещите релето се намира зад жабката като се свали капака то е най- голямо и в повечето случаи зелено.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Ел. стъкла отказват Фиат Браво

            [quote="dani389"]Релето на стъклата прави тези симптоми .Дори съм 100% сигурен че е от него ,просто когато не работят го размърдвате леко и проблема го няма ,за незнаещите релето се намира зад жабката като се свали капака то е най- голямо и в повечето случаи зелено.[/quoteБлагодаря за информацията,ще го потърся още днес да съм в готовност

            Коментар

            Working...
            X