Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с мигачите Fiat PUnto 1.1 97

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с мигачите Fiat PUnto 1.1 97

    Здравейте колеги от няколко дена имам следния проблем от време на време ми спират мигачите и после пак работят. Ако може някои да даде съвет от какво може да е?Гледах бушоните и не можах да намеря тези за мигачите, после свалих капака под волана и там има едно реле, но незнам дали е то. Ако е то, можете ли да ми кажете как се маха?Благодаря предмарително :D

    #2
    Да то е, издърпва се и се сменя с ново.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Може да е и от лош контакт в превключвателя за аварийните-отгоре на колонката на волана-прещракай го няколко пъти и го напръскай с контактен спрей.
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        Ако релето изглежда като на снимката, вадиш го, разглобяваш и повтаряш всиччки спойки на платчицата. И в повечето случаи релето става вечно.
        Прикачени файлове
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #5
          Здравейте колеги,днес свалих релето отворих го и ми се видя че всичко е наред, имаше малко окисление отгоре на бобината. Отворих капака отгоре където е копчето за аварийните и всичко беше в прах и боклуци, почистих всичко и мигачите тръгнаха, ще видя дали ще работят. Искам да ви попитам от къде в Пловдив е най-добре да си купя такова реле за всеки случаи?Поздрави

          Коментар

          Working...
          X