Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Букси в плафона за осветление?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Букси в плафона за осветление?

    за какво са тези букси ?никъде не са включени.за плафона за осветлението е друга нея не съм я снимал.
    Прикачени файлове

    #2
    Вероятно за фабрична аларма.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      krasio_79bs написа:
      Вероятно за фабрична аларма.
      А някаква възможност да са за хелиоматично огледало? Не знам при Стило има ли я опцията, както при капата примерно.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        или пък може би за Люк или панорамен покрив каква е колата
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          За фабриното дистанционно за алармата и централното. Там е оригиналния радио-модул с антенката, декодера и тригера за вкл/изкл .
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #6
            S_BANKOV написа:
            krasio_79bs написа:
            Вероятно за фабрична аларма.
            А някаква възможност да са за хелиоматично огледало? Не знам при Стило има ли я опцията, както при капата примерно.
            Не съм чувал за Мареа със такова огледало.Поне колата от подписа на колегата е такава.Мареа с ел люк също не съм виждал за сега.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Мареа с ел. люк има и точно там е копчето за отваряне/затваряне. На зет ми брат му има такава, 2,4 TD, но не сме махали плафона за да видим какви са буксите.
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                #8
                Може и кабели за ел. люк да има там, но там са посавени приемниците на оригиналното централно, имам бутон за програмиране на дистанционно и светодиодна индикация точно там в плафона.Модулите на алармата и централното са на други места, в плафона е модула на дистанционното и ултразвуковия датик за движение в купето. А за това дали има Мареа с ел. люк - да има.
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар


                  #9
                  така питах за тях защото искам да си слагам аларма и днеска видях на плафона две малки дупчици(сега нямам снимка да покажа)като на карфица главата и бях чел някъде тука че било нещо свързано с алармата,та идеята ми е ако са за аларма дали мога да свържа моята към тях и как точно. Tя е GIORDON G10

                  Коментар


                    #10
                    не може да вържеш друга аларма там. Тези дупчици са за един светодиод и един микро-бутон, които са за програмиране на оригиналната ценрала да работи с ново дистанционно. Евентуално може да се използват кабелите за управление на централното, но трябва да видим кои точно са и къде слизат долу, че не си заслужава да връщаш кабели чак до плафона.
                    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                    Коментар

                    Working...
                    X